dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

szkoły policealne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-15, 11:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-02-26, 17:26
Posty:21
Witam, w tym roku pisałam maturę, teraz zastanawiam się co dalej. Większość moich znajomych idzie na studia, zdecydowana część z nich idzie na studia bo tak powinno być. Ja natomiast nie chcę zmuszać się do studiów, które mnie nie interesują. Chciałabym iść do policealnej szkoły Dziewulskich na kierunek charakteryzacji i efektów specjalnych: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-efektow-specjalnych-fx-protetyki/ co myślicie o moim wyborze? To dobry zawód? Marzy mi się praca w TV.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoły policealne
PostNapisane: 2017-05-15, 19:42 
Po pierwsze szkoły policealne to dobry wybór jeżeli wybierzesz jakąś dobrą w stylu kreatoredukacja. po drugie to bardzo dobre podejście, które przedstawiasz bo studia teraz są przereklamowane.. ludzie tam idą bo po prostu tak wypada bez żadnego pomysłu na siebie. Także trzymam kciuki i do przodu :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szkoły policealne
PostNapisane: 2017-05-17, 10:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 10:20
Posty:4
Uważam, że jeśli wiesz co chcesz w życiu robić, powinieneś iść tą drogą. Taka szkoła da Ci wymarzoną pracę, więc nie ma sensu zmuszać się do studiów, które Cię nie interesują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoły policealne
PostNapisane: 2019-06-28, 22:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Mam znajomych którzy dobijają do 30tki i dalej szarpią się ze studiami, nie podejmując żadnych poważnych decyzji. Takie duże dzieci. Jak chcesz coś osiągnąć, to lepsze są jakieś kursy, szkolenia. Coś co da Ci jakąś umiejętność potrzebną do wykonywania konkretnej pracy. A zebrałam się do kursu angielskiego - Angloville. Potrzebowałam do wymarzonej pracy właśnie języka angielskiego, dużo rozmow przez telefon z klientami. No i Akurat tutaj świetnie rafiłam, bo szybko przełamałam barierę językową i nie bałam się rozmawiać z obcokrajowcami po angielsku :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoły policealne
PostNapisane: 2019-07-23, 22:30 
w każdej pracy doceniają umiejętność pisania i czytania po angielsku, ale nawet bardziej biegłe i nieskrępowane komunikowanie się w tym języku, myślę, że wspomniany obóz językowy z angloville na pewno jest dobrym pomysłem - przełamiesz barierę językową i przygotujesz się na takie sytuacje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szkoły policealne
PostNapisane: 2019-09-29, 21:46 
zosiazosia napisał(a):
w każdej pracy doceniają umiejętność pisania i czytania po angielsku, ale nawet bardziej biegłe i nieskrępowane komunikowanie się w tym języku, myślę, że wspomniany obóz językowy z angloville na pewno jest dobrym pomysłem - przełamiesz barierę językową i przygotujesz się na takie sytuacje


też słyszałam o Angloville... ile trwa taki obóz? jak to wygląda mniej więcej?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szkoły policealne
PostNapisane: 2019-10-29, 12:07 
lilianka napisał(a):
zosiazosia napisał(a):
w każdej pracy doceniają umiejętność pisania i czytania po angielsku, ale nawet bardziej biegłe i nieskrępowane komunikowanie się w tym języku, myślę, że wspomniany obóz językowy z angloville na pewno jest dobrym pomysłem - przełamiesz barierę językową i przygotujesz się na takie sytuacje


też słyszałam o Angloville... ile trwa taki obóz? jak to wygląda mniej więcej?


6 dni, to nie jest zwykły kurs angielskiego z książką i zeszytem, wręcz przeciwnie - polega głownie na rozmowie z native speakerami, tak się uczyliśmy angielskiego i muszę przyznać, że to przyniosło efekty! mówię po angielsku i się nie boję :) a obozy są pod Warszawą, na Malcie, chyba w Irlandii i gdzieś jeszcze...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO