dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

zmazy nocne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-28, 10:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-08-28, 10:05
Posty:2
witajcie! mam 16 lat i niestety co drugi dzień czy parę dni mam zmazy nocne :/ to jest bardzo denerwujące i nie wiem co zrobić żeby to znikło na dobre czytałem i pisało że w okresie dojrzewania ale musi być tak co dzień prawie robić w piżamkę ? :cry: czy są jakieś sposoby żebym nie robił w piżamkę ? proszę was o pomoc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zmazy nocne
PostNapisane: 2010-08-28, 18:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
W Twoim wieku to normalne, są one zjawiskiem prawidłowym, wyrazem zdrowia i dojrzałości biologicznej. Pojawiają się w okresie dojrzewania biologicznego. W miarę upływu lat stają się coraz częstsze, w wieku 15 lat występują prawie u połowy chłopców, a w wieku 18–19 niemal u wszystkich, więc pewnie będą się one mimowolnie powtarzać.
Występują u Ciebie pewnie tak często, dlatego, że masz w sobie nadmiar tej spermy, a musi być ona co jakiś czas uwalniana z organizmu.
Może po prostu śpij w samych bokserkach. Je i tak codziennie zmieniasz, więc będzie to mniejszy problem niż codziennie zmiana piżamy.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zmazy nocne
PostNapisane: 2010-11-15, 00:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 09:01
Posty:15
Wieczorm przed kompielą trochę ćwiczeń. Kiedy organizm jest zmęczony może zapomnieć o tamtych potrzebach. A jak forma wzrośnie to i pewność siebie, a jak wiadomo pewność siebie jest przydatna w kontaktach damsko-męskich.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zmazy nocne
PostNapisane: 2010-11-17, 12:22 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-08, 13:53
Posty:12
Ćwiczenia na pewno będą wskazane, ponieważ w trakcie treningu zwiększa się wydzielanie testosteronu. Ja doradzałbym również masturbacje :-D .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zmazy nocne
PostNapisane: 2010-11-18, 12:46 
Gumbas1994 napisał(a):
witajcie! mam 16 lat i niestety co drugi dzień czy parę dni mam zmazy nocne :/ to jest bardzo denerwujące i nie wiem co zrobić żeby to znikło na dobre czytałem i pisało że w okresie dojrzewania ale musi być tak co dzień prawie robić w piżamkę ? :cry: czy są jakieś sposoby żebym nie robił w piżamkę ? proszę was o pomoc
Jeśli masz takie problemy to dlaczego nie poszukasz sobie partnerki i razem nie popracujecie nad tym.W aptekach aż roi się od specyfików zapobiegających wczesnej ciąży,no i życie Twoje stanie się bardziej barwne.


Załączniki:
1194_5090_.gif
1194_5090_.gif [ 9.93 KiB | Przeglądane 1699 razy ]
Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO