dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kobieca pierś i blizna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-20, 03:16 
Czy panów odrzuca perspektywa takiej kochanki, dziewczyny, partnerki? Czy kobieta przez bliznę na tej części ciała staje sie przez nią aseksualna? Tym bardziej, że blizna jest duża, uniemożliwia głębokie dekolty itp?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 08:19 
Nie. Pod warunkiem że nie robi z tego wielkiego "HALO!" lub nie ma z tym jakichś kompleksów.
Blizny nie odrzucają facetów. Są raczej naturalnym efektem dorastania. W końcu, który z panów nie ma blizny na kolanie? Sami je mamy więc nie specjalnie nas odpychają. A uroda kobiety to nie wszystko. To powinnaś sama już wiedzieć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 09:49 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-20, 09:26
Posty:16
jak go odrzuca, to po co komu taki chłopak, który nie akceptuje? :-? tego kwiatu to pół światu...

_________________
`I jutro obudzisz się
poczujesz swą
w nocniku dłoń..`


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 12:52 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
dokładnie, żadna kobieta nie jest idealna, tak samo mężczyźni.
Jeśli on nie potrafi zaakceptować paru 'wad' tzn, że nie jest Ciebie wart.
Poza tym sama mam bliznę, co prawda nie na piersi, ale jak narazie wzbudza ona jedynie tkliwość pod tytułem 'ojej, taka delikatna kobietka a z blizną, pewnie ją bolało, etc itp itd' i ogólnie działa rozczulająco - nikt mi nie powiedział jeszcze żadnej niemiłej uwagi na jej temat, więc, głowa do góry.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 12:58 
to żaden problem:P ja mam lekką blizne po operacji i zlewam na to hehhe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 13:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-20, 03:12
Posty:2
ale to jest duża blizna po operacji, a nie draśnięcie kota (taką zresztą też mam, ale ta mi wisi :P) gdyby to była jakaś mała pierdoła, to nie robiłabym problemu. lub gdyby byla w innym miejscu.

nie mam faceta, żeby wiedzieć, jak on mógłby zareagować. dlatego pytam anonimowych chłopów, licząc że odp szczerze.

@Gość: co masz na myśli przez 'halo'? czy pokazanie się w stroju kąpielowym (każdy z dostępnych na rynku w mniejszy czy większy sposób by bliznę eksponował)się w tym zawiera?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 13:29 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
KimKim, ale ja też mam sporą bliznę, 6 szwów i reakcje są takie jak wyżej opisane.
po draśnięciach kota też mam :) całe ręce podrapane od zabaw ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 13:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-20, 03:12
Posty:2
rzeczywiście, blizna w innym miejscu nie byłaby problemem - w każdym razie można by ja spokojnie zbagatelizować.
mój problem jest tez inną dość trywialną stronę - niemożność pozwolenia sobie na głębsze dekolty z obawy na reakcję. i wcale tu nie mam na myśłi wcięcia do pępka.
nawet nie mam wielkich kompleksów z tego powodu, nie mam jednak pojęcia jak przeciętny, statystyczny facet do tego by podszedł. czy rzeczywiście niepotrzebnie zawracam sobie tym głowę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 13:53 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a próbowałaś kremów zmniejszających blizny? Poza tym można ją usunąć laserowo, trochę drogie - ale zabieg raz na całe życie.
to jest świeża blizna? moja po ok 4 latach zaczęła się samoistnie robić praktycznie niewidoczna, owszem, jest, ale już nie jest taką sino fioletową krechą.
może pomogłoby też jakieś delikatne peelingowanie, ale bardzo bardzo delikatne, bo wiadomo, że z piersiami trzeba delikatnie, może smarowanie jakimś kremem na blizny, lub chociaż samym nawilżającym/ujędrniającym. poza tym wystarczy ją lekko przypudrować, ew jeśli jeszcze jest względnie nowa i bardziej widoczna - popodkładować i już nie ma problemu. no a przy zblizeniu z mężczyzną - kiedy wiadomo, podkładu nie będzie - powiem Ci, że oni nie patrzą wtedy na takie rzeczy ;))

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 20:25 
najlepiej poradzić się dermatologa:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO