dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Problem.. On ma za późny wytrysk..
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-05, 13:14 
Od niedawna uprawiam z moim chłopakiem seks.. oboje jesteśmy niedoświadczeni.. Moim problemem jest fakt, ze mój chłopak za późno dostaje orgazm.. Tzn jego dojście trwa na tyle długo, ze całe moje podniecenie już przechodzi i zamiast odczuwać przyjemnośc z tego powodu czekam, aż skończy. Nie rozmawialam z nim o tym bo troche się wstydze takich rozmów a pozatym nie wiem, czy to od niego zależy? Czy ma on jakiś wpływ na to kiedy zacznie szczytować? Pozatym większą przyjemnośc w seksie sprawia mi gra wstępna niż sam akt.. Czy to jest normalne? Prosze o odpowiedz...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-05, 22:15 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Sama gra wstepna często jest przyjemniejsza dla kobiet od samego stosunku, jednakże moja droga... porozmawiaj z nim o tym.. Wiesz co jest najlepszym sposobem na dobry seks? Własnie rozmawianie o nim z partnerem.. wiem ze takie rozmowy są krępujące ale to jest podstawa udanego seksu.. nikt nikomu nie czyta w myslach...
PO za tym nie wiem jak u was wygląda gra wstępna.. moze innym razem Ty zajmij sie całkowicie nim.... Podnieć Go jak tylko możesz..

Uprawiace seks od niedawna a wiec jeszcze nie wiecie o sobie i swoich potrzebach za duzo... Dotrzecie sie albo i nie co będzie wskazywało na wasze rózne temeramenty ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-12, 09:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-17, 19:26
Posty:26
hym...... wiec ta gra wstepna nie jest zbyt dla niego podniecająca.... Pomysł o lodziku... :) To anpewo sprawi mu przyjemnosc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO