dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Striptiz?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-08, 00:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 23:52
Posty:34
Natknęłam się ostatnio na książkę: Striptizerki doradzają jak dobrze wyglądać nago - i mam takie pytanie: Kto z Was robił striptiz dla drugiej strony w swoim związku?
Jak się przemóc gdy wie się ze ciało nie jest idealne? Czy taka blokada nie zepsuje całego efektu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-11, 20:33 
Ja jeszcze nie, ale zastanawiam się nad taką "niespodzianką":) A co to za książka? Możesz napisać coś więcej na jej temat? Sama nie wiem jak się przełamać...A to w sumie dziwne, bo kto nie kocha kobiety bardziej niż jej partner i wstydzenie się go to nieco dziwne zachowanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-13, 02:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 23:52
Posty:34
Książka trochę wyglądem przypomina broszurę. Ale w treści już nie ;) Kilka fajnych trików jak błyskawicznie poprawić urodę ;)

Niby jest tak że partner kocha i tak dalej. Ale jakaś blokada jest. Bo może ujrzy partnerkę w innym świetle?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-13, 14:21 
No właśnie, w innym świetle kiedy ta zrobi z siebie przed nim idiotkę...
Hmm...a są w tej książce jakieś rady jak się poruszać, jak zatańczyć. Bo wiesz rozebrać się i stać tak nago to ja potrafię, ale cała rzecz w tym żeby nie stać jak kołek właśnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-15, 08:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 23:52
Posty:34
Chyba każdy umie się poruszać? A jak nie to pooglądaj parę filmów na youtubie to się nauczysz :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-15, 08:53 
Uwierz - nie każdy. Inaczej, poruszać może i każdy się umie, ale nie każdy zgodnie z rytmem ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-16, 23:32 
A do tego nago! I powiedzmy sobie, że nie chodzi tylko o poruszanie się do rytmu, ale też ponętnie i uwodzicielsko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-17, 09:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 23:52
Posty:34
insert napisał(a):
Uwierz - nie każdy. Inaczej, poruszać może i każdy się umie, ale nie każdy zgodnie z rytmem ;)


Może i tak. Ale chyba jeśli chodzi o taki kontakt z partnerem to nei ważne czy jesteś super hiper w rytmie a raczej o to czy jesteś w stanie przykuć uwagę partnera?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-22, 10:06 
A próbowałaś tych ruchów opisanych w książce? Mam ją i próbowałam się poruszać zgodnie z opisami różnych kroków. Powiem wam, że może coś z tego wyjść.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Striptiz?
PostNapisane: 2010-07-24, 02:05 
Myślicie że można wyćwiczyć ruchy tylko z książki? Raczej wypadałoby iść na jakiś kurs...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO