dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaka firma dekorująca w zachodniopomorskim - opinie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-06, 18:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-06, 18:22
Posty:1
Witam, dziewczyny poszukuje firmy zajmującej się dekoracją sal weselnych, kościoła i samochodu. Znalazłam firmę Decoro, to ich strona http://slubne-dekoracje.blogspot.com
Zależy mi aby firma była kompleksowa i aby miała pełną opcję dekoracji czyli wesele, ślub i samochód no i aby oczywiście nie była droga... czy znacie Decoro, czy korzystaliście z ich usług? Mieszkam w Goleniowie, na codzien pracuje i super by było aby firma mogła dojechać do mnie a z tego co wiem Decoro dojeżdża, pozostaje więc kwestia ich usług... czekam na Wasze odpowiedzi bo sprawdzałam i dekorować samemu się nie opłaca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka firma dekorująca w zachodniopomorskim - opinie
PostNapisane: 2012-02-07, 14:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-07, 14:02
Posty:1
Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, nie chcesz przepłacać ale chcesz mieć ładnie udekorowaną sale weselną, samochód na ślub bądź kościół to polecam firmę Decoro - to mała firma ale dziewczyny znają się na fachu, mają gust i materiały dobrej jakości, nic po kosztach, nie bibuła i kokardki lecz organza, tiul, wazony itd. Nie dość, ze za darmo dojadą do Ciebie to jeszcze zapłacisz mniej niż gdziekolwiek indziej. Ja z mężem miałam np. coś takiego: http://slubne-dekoracje.blogspot.com/20 ... lnych.html skorzystaliśmy z promocji na kolory biel / bord, orginalnie a w dodatku za pół ceny... wiem, że mają też promocję na kolory biel / złoto. Polecam z ręką na sercu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka firma dekorująca w zachodniopomorskim - opinie
PostNapisane: 2022-07-04, 00:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
A może jeszcze nie wiecie jakim samochodem pojechać? Mogę Ci zaproponować współpracę z wypożyczalnią samochodów https://sexycars.pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych-wroclaw/ podaję link z Wrocławia, ponieważ ja z niego korzystałam, ale swoją działalność pełnią w wielu innych miastach Polski. Warto się rozejrzeć. Nie musimy się martwić strojeniem auta, bo przyjeżdża już przystrojone w wyznaczone przez nas miejsce. Możemy zamówić również samochód z kierowcą co rozwiązuje kolejny problem. Auto jest w pełni zatankowane, więc nie stanie nam w drodze na ślub czy przyjęcie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO