dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

wolny czas
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-27, 12:06 
jak spedzacie czas z męzami?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-02-27, 18:56 
Wraz z mężem robimy zakupy, chodzimy na randki albo po prostu siedzimy w domu i oglądamy tv puls, tam często leci ale numer, z tego można się całkiem fajnie pośmiać :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-03-03, 08:28 
ja lubie prasować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-03-03, 12:06 
Wolny czas spędze w sobotę przed telewizorem :) walka gali MMA, emitowana tylko w tv puls. Głowna walka to Trybson vs Kołacki. Będzie ogień, jak coś walki zaczynają się już od godzimy 20stej, 4 marzec.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-03-29, 11:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Ja wolny czas spędzam czytając i gotując.
Lubię też wybrać się na jakiś koncert lub zakupy. Dzisiaj znalazłam na http://www.ticketmaster.pl/category/sport-bilety/10004 bilety na najbliższe koncerty organizowane w Polsce. Chyba się wybiorę na jeden z nich.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-03-30, 21:25 
Ja wolny czas spędzam w programie Photoshop. Bardzo lubię przerabiać zdjęcia i tworzyć grafiki. Kupiłam sobie nawet oryginalny program w sklepie kluczsystem-sklep.pl by móc z niego korzystać w pełni legalnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-04-04, 20:16 
Ja w wolnym czasie lubię sobie oglądać tutoriale makijażowe na youtube i zaglądać na blogi, gdzie pokazywany jest makijaż. Czerpię z nich inspirację. Kupiłam sobie nawet niedawno paletę cieni z http://pierrerene.com taką w pięknych beżowych odcieniach. Znalazłam na internecie mnóstwo inspiracji i już wiem, do jakich makijaży ją wykorzystam. Cienie są naprawdę świetnej jakości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-05-12, 11:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Rzadko mamy wolny czas dla siebie, zazwyczaj albo jedno z nas pracuje, albo drugie. Więc kiedy trafia nam się weekend dla siebie, szukamy zawsze jakiejś ciekawej rozrywki. Ostatnio postanowiliśmy wypróbować escape room Wola Ucieczki. Znacie tę rozrywkę? Trafiasz do zamkniętego pokoju i rozwiązujesz logiczne zagadki, zeby się wydostać. Tam w Woli ucieczki jest pokój podróżnika, w którym trzeba odnaleźć lampę Aladyna. Bardzo ciekawe miejsce, niby na niewielkiej powierzchni, ale jednak świetnie to zorganizowali :) No i w ogóle przesympatyczny ludzie to prowadzą!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-05-17, 07:46 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
gero napisał(a):
Wolny czas spędze w sobotę przed telewizorem :) walka gali MMA, emitowana tylko w tv puls.

Teraz 20 maja widziałam zajawkę będzie tez na Pulsie relacja z Gali PLMMA o 20stej start, Trybson też będzie walczył

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wolny czas
PostNapisane: 2017-06-08, 10:13 
My zapislaiśmy się do szkoly tańca i stwierdziliśmy, że to będzie świetna forma aktywności fizycznej. Zapisalismy się do royal dance center, gdzie są bardzo różne zajęcia. Prowadzą je wykwalifikowani trenerzy, więc naprawdę można się czegoś nauczyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO