dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wesele-tak ale gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-23, 16:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Od jakiegoś czasu przygotowuję się do ślubu. Ja mam szczęście, bo wspiera mnie kilka osób i nie muszę za wieloma sprawami "latać" sama. Zastanawia mnie jednak jak radzą sobie osoby zdane tylko na siebie ( no i małżonka in spe) chociażby z doborem miejsca wesela. Niby się wydaje, ze jest tego tak dużo a jak przychodzi, co, do czego to w sumie nie ma, w czym wybierać. Albo gdzie ulokować gości? Do mnie na przykład przyjeżdża ciocia, która w dużej mierze finansuje wesele, nie mogę ją zaprosić do zwykłego hotelu, bo powinnam zapewnić jej naprawdę super warunki. Może jakiś apartament?

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2010-10-29, 10:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 11:59
Posty:17
Wesele to najlepiej w "Mam Talent. Re.pl udziela świetnego wsparcia finansowego (patrz konkurs na ich stronie) ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2011-02-01, 14:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-30, 15:20
Posty:17
a zastanawiałaś się nad współpracą z jakimś organizatorem ślubów? Wiem że są firmy które organizują wszystko - salę, lokum dla gości, dojazdy/przejazdy/kościół/sala/hotel... menu układają, salę przygotują... I ciocią się zajmą jak będzie trzeba :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2011-04-11, 13:22 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 20:26
Posty:95
Wychodzę z założenia, że każdy z nas posiada swój zawód i powinien go wykonywać. Każdy z nas powinien specjalizować się w czymś innym i koniec. Dlatego takie sprawy jak organizacja ślubu również powinna być pozostawiona komuś kto się na tym zna. Chyba, że młoda para ma bardzo konkretne oczekiwania, wyobrażenia i marzenia które chce i WIE jak zrealizować. W innym przypadku bezpieczniej jest zostawić to specjalistom. W końcu to ma być najpiękniejszy dzień w naszym życiu a nie droga przez mękę. Moja znajoma korzystała z usług Royal Day i była bardzo zadowolona. Przynajmniej nie ryzykowała jakąś wpadką czy niedoróbką. Młodzi powinni w tym czasie zająć się sobą a nie rozdrabniać nad czymś o czym na dobrą sprawę nie mają pojęcia. Gdy idziemy do banku po kredyt to również opieramy się na wsparciu konsultanta a nie bierzemy na oślep.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2011-07-11, 08:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
ja bym polecała organizacje ślubu w jakimś hotelu który profesjonalnie zajmie się całą oprawą , przygotuje salę, często nawet pomoże w organizacji transportu do kościoła i w ogóle zajmie się tym czym na co para młoda często nie ma już czasu. Słyszałam , że fajnym miejscem i bardzo malowniczym na świętowanie jest Hotel Głęboczek nie daleko Torunia, po za tym tam też jest spa więc można się zrelaksować po trudach wesela


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2011-07-11, 12:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 12:23
Posty:1
Tylko czasami nie każdego stać na wynajęcie ekipy która zorganizuje ślub.

_________________
praca zagranicą accident at work lub w kraju,zawsze pozostaje pracą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2011-08-31, 10:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
no oczywiście to racja, ale z tego co sie orientowałam to obsługa tego hotelu Hłęboczek nie pobiera dodatkowych opłat za pomoc w organizacji ślubu i wesela, więc może warto skorzystać z takiej kompleksowej pomocy i obsługi niż samemu się męczyć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2011-09-05, 17:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 17:54
Posty:13
Najlepiej pozostać w zgodzie z nową modą i wesele jak i ślub zorganizować w plenerze - np. na plaży :)

_________________
Czekoladowa fontanna na Twoim weselu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2012-09-27, 12:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-07-24, 16:01
Posty:89
mi sie podoba klimat takich willi http://www.favore.pl/galeria/134535_wil ... kie,0.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wesele-tak ale gdzie?
PostNapisane: 2012-09-28, 18:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Nie będę powielać, zostawię namiar: http://www.nakazdytemat.pl/post99371.htm#p99371 - tu też salę jedną fajną podrzucam.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO