dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Rozwód
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-23, 09:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-07-12, 10:02
Posty:60
A ja chyba się rozwodzę ;/ Najgorsze jest to, że mamy wspólnie kredyt na mieszkanie oraz inne zobowiązania. Jak dać sobie z tym radę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-08-23, 15:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-24, 16:58
Posty:35
No cóż, takie rzeczy są wkalkulowane w ludzkie życie. Rozwód to zawsze przykra sprawa. No ale cóż trzeba, żyć dalej. Mogę Ci co najwyżej podsunąć tą stronę http://rozwod-z-klasa.pl
Masz tam pomoc we wszystkich prawnych aspektach związanych z rozwodem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2013-08-23, 15:50 
A nie możecie się ze sobą na przykład pogodzić? W końcu przyrzekaliście sobie miłość do grobowej deski. To jest wiążące.
_____________________________________________________________________________________
badanie posadzek antyelektrostatycznych - tanio i skutecznie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-03, 16:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 14:12
Posty:35
Czasami można wybrać w takim przypadku separacje nie odrazu rozwód? Dobrze jest się zastanowić, czy na uratowanie związku są jeszcze jakieś szanse. Na portalu mojwozwod.pl jest sporo artykułów na temat separacji i rozwodu, dobrze tłumaczą różnicę między nimi i to co lepiej wybrać w danej sytuacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-04, 14:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
elgoneczka - prawda, ale są przypadki, kiedy ktoś powie, że momencie zawierania ślubu wcale nie godził się np. na piekło w domu, które urządza mu mąż, czy żona jakiś czas po ślubie. Różne są historię ludzi i czasami dwie osoby są zgodne, że ten związek, to jednak nie jest to o czym marzyli więc lepiej się rozwieść. Życie mamy tylko jedno!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-04, 15:54 
tak racja trzeba się dobrze zastanowić przed ślubem,bo rozwody to są dla mnie nie do przyjęcia.Uważam i nigdy tego nie zmienię że jeżeli się raz przysięgło to należy już wytrwać do koniec,i to dla mnie nie dopuszczalne by się rozwodzić!!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-04, 17:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Ja się nie zarzekam, w tej chwili 13 lat po ślubie, 16 lat razem i pewnie tak pozostanie...gdyby jednak, to byłby dla mnie straszny cios i współczuje wszystkim którzy muszą przez to przechodzić, a najbardziej dzieciom.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-06, 18:32 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Ja jestem przed ślubem i rozwodu nawet nie biorę pod uwagę. Gdybym brała, nie decydowałabym się na ślub.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-17, 14:44 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
No chyba każdy tak ma ;) My wzięliśmy ślub po 8 latach związku, wspólnego mieszkania. Wcześniej też znaliśmy się dość długo. Rozwodu nie bierzemy pod uwagę, no ale wiadomo różnie to bywa. W każdym razie jak słyszę o ludziach męczących się we własnych małżeństwach, tkwiących w nich na siłę, nienawidzących się, ale trwających w nich dalej, bo przysięga wiążąca itp. to mnie coś trafia, delikatnie mówiąc. Nie twierdzę, że każdy konflikt w małżeństwie musi się kończyć rozwodem, ale czasami się inaczej po prostu nie da.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rozwód
PostNapisane: 2014-02-17, 14:52 
ja też czegoś takiego jak rozwód nie biorę pod uwagę. Uważam że jeśli się decyduję na ślub to już koniec, nie mogłabym sobie poradzić we wewnątrz gdybym się rozwiodła. Kłótnie są w każdym małżeństwie, gdyby ich nie było to jak by było nudno. Nie wyobrażam sobie takiej utopi i nie chcę jej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO