dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

podróż poślubna w zimie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-08, 16:50 
Gdzie można w Polsce pojechać w podróż poślubną zimą? Mamy dylemat z narzeczonym - jeszcze nie mężęm :) bo chcemy coś zarezerwowac a ślub tuż tuż :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2015-01-09, 15:11 
ja byłam w te wakacje w jagniątkowie Nad wodospadem, cudowne, wyjątkowe miejsce, trochę magiczne :) na pewno się wam spodoba :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2015-01-24, 17:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Można w góry na narty, albo górskie spacery:) Polecam okolice zakopanego - fajnie i wyjątkowo może być:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-02-02, 11:49 
jeśli chodzi o Polskę dla mnie zimą najpiekniejsza jest stolica. :) Nie ma bardziej romantycznego miejsca niż pięknie oświetlona Warszawa po zmroku. My z mężem, co prawda juz troche po ślubie wybraliśmy się na weekend do warszawskiego hotelu Rialto, bo zachwyciłam się nim na zdjęciach. Polecam zajrzeć, jeśli ktoś tak jak ja uwielbia styl art-deco. Miejsce jak z bajki:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-02-03, 20:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Nie no nie ma jak spędzić podróż poślubną w hotelu. :) Jeśli Polska i zima to w góry a nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-02-12, 11:50 
no wlasnie, popieram góry. Piekne widoki, nie ma co siedziec w hotelu tylko łazic i zwiedzac zeby ta podroz zapamieta na dlugo ;) ja wlasnie wrocilam z zakopanego. ogolnie da sie bardzo tanio w gory pojechac, ja korzystalam z kup travel, tam wylapalam fajny apartamencik za grosze tak naprawde


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-03-23, 13:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Może Hiszpania Wam pasuję ? Ja z przyszłym mężem się tam wybieramy :) Lae sami wszystko ogarnialiśmy. Tanie loty były SPAM tutaj a hotel jeden z lepszych w sieci wzielismy :)


Ostatnio edytowano 2016-05-22, 14:02 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-03-31, 12:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Najpierw powinna być decyzja, czy w miejsce "zimne" czy do "ciepłych krajów".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-05-20, 10:47 
mnie by się siłą nie dała zaciągnąć w podróż poślubną zimą, musi być ciepło i tyle, zimą ewentualnie romantyczne weekendy w przytulnych hotelach, byliśmy tak na walentynki w Krakowie w Best Western Premier i takie wyjazdy sa jak najbardziej dla mnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: podróż poślubna w zimie
PostNapisane: 2016-05-30, 20:38 
tak, tak ja też zimą na żadne podróżowanie się nie piszę :D za to powylegiwać się w spa jak najbardziej jestem chętna więc często jeździmy w tym własnie okresie z mężem do http://www.hotel-lubicz.pl/ to Ustki żeby naładować baterie i myślę, że jeżeli chodzi o podróż poślubną, z pysznym jedzeniem, świetnym spa i przemiłą obsługą to Hotel Lubicz jest idealny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO