dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

wesele
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-27, 13:19 
Jesli chodzi fajne sale na wesele w łodzi, to na tomaszowskiej jest Venge. Naprawde rewelacyjny klimat, sala bardzo ładna no i też menu jest dobrze ułożone. można sobei dobierać jak się chce :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-06-29, 12:03 
A w krakowie świetna sala weselna jest w hotelu best western efekt express. Bylam tam niedawno na weselu u rodzinki i sala zrobila na mnie duże wrażenie. Duża, piękna, dobre jedzenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-03, 15:13 
Za to Lublin ma bardzo fajny hotel w którym odbywają się różne uroczystości nazywa się Forum, i jest w samym sercu miasta. Ja w tym roku robiłam chrzciny mojego dziecka. Bardzo mi się cała współpraca z hotelem podobała. Obsługa super, jedzenie też niczego sobie,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-04, 00:36 
No powiem wam, że w Łodzi najlepsza salą na wesele jak dla mnie jest Venge. Byłam tam już na kilku przyjęciach u znajomych i każde z nich było bardzo udane :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-10, 11:26 
A ja byłam niedawno w krakowie w hotelu best western efekt express i też zrobił na mnie duże wrażenie. Bardzo ładna sala!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-17, 15:03 
W łodzi mają naprawdę fajną salę, jakby ktoś tam poszukiwał, a ta sala nazywa się Venge: http://www.venge.pl/ :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-21, 11:58 
Ok, sala to jedno, a zespół? U nas np. grał świetny zespół Format, było bardzo fajnie. Bogaty repertuar i muzycy, którzy naprawdę lubią to, co robią.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-21, 12:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
U mnie grał zespół The Good Sound. Najlepszy zespół weselny na północy Polski.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-07-27, 09:10 
Ja byłam niedawno na weselu w krakowskim hotelu best western efekt express i to miejsce zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie. Sala jest duża, przestronna i niezwykle elegancka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wesele
PostNapisane: 2017-08-08, 10:15 
Ja też miałam w Venge w Łodzi! Tak to prawda, fajnie można dobrać menu, ogólnie mi tam się bardzo podoba, teraz znajomi organizują, byli u nas i też będą mieli w Venge ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO