Forum dyskusyjne. Przyjazne forum.
http://www.nakazdytemat.pl/

Wesele-tak ale gdzie?
http://www.nakazdytemat.pl/slub/wesele-tak-ale-gdzie-vt5447.htm
Strona 1 z 9

Autor:  kajas [ 2009-11-23, 16:10 ]
Tytuł:  Wesele-tak ale gdzie?

Od jakiegoś czasu przygotowuję się do ślubu. Ja mam szczęście, bo wspiera mnie kilka osób i nie muszę za wieloma sprawami "latać" sama. Zastanawia mnie jednak jak radzą sobie osoby zdane tylko na siebie ( no i małżonka in spe) chociażby z doborem miejsca wesela. Niby się wydaje, ze jest tego tak dużo a jak przychodzi, co, do czego to w sumie nie ma, w czym wybierać. Albo gdzie ulokować gości? Do mnie na przykład przyjeżdża ciocia, która w dużej mierze finansuje wesele, nie mogę ją zaprosić do zwykłego hotelu, bo powinnam zapewnić jej naprawdę super warunki. Może jakiś apartament?

Autor:  leszeks [ 2010-10-29, 10:35 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

Wesele to najlepiej w "Mam Talent. Re.pl udziela świetnego wsparcia finansowego (patrz konkurs na ich stronie) ;)

Autor:  karokarolina [ 2011-02-01, 14:43 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

a zastanawiałaś się nad współpracą z jakimś organizatorem ślubów? Wiem że są firmy które organizują wszystko - salę, lokum dla gości, dojazdy/przejazdy/kościół/sala/hotel... menu układają, salę przygotują... I ciocią się zajmą jak będzie trzeba :)

Autor:  groen [ 2011-04-11, 13:22 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

Wychodzę z założenia, że każdy z nas posiada swój zawód i powinien go wykonywać. Każdy z nas powinien specjalizować się w czymś innym i koniec. Dlatego takie sprawy jak organizacja ślubu również powinna być pozostawiona komuś kto się na tym zna. Chyba, że młoda para ma bardzo konkretne oczekiwania, wyobrażenia i marzenia które chce i WIE jak zrealizować. W innym przypadku bezpieczniej jest zostawić to specjalistom. W końcu to ma być najpiękniejszy dzień w naszym życiu a nie droga przez mękę. Moja znajoma korzystała z usług Royal Day i była bardzo zadowolona. Przynajmniej nie ryzykowała jakąś wpadką czy niedoróbką. Młodzi powinni w tym czasie zająć się sobą a nie rozdrabniać nad czymś o czym na dobrą sprawę nie mają pojęcia. Gdy idziemy do banku po kredyt to również opieramy się na wsparciu konsultanta a nie bierzemy na oślep.

Autor:  Lidia87 [ 2011-07-11, 08:38 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

ja bym polecała organizacje ślubu w jakimś hotelu który profesjonalnie zajmie się całą oprawą , przygotuje salę, często nawet pomoże w organizacji transportu do kościoła i w ogóle zajmie się tym czym na co para młoda często nie ma już czasu. Słyszałam , że fajnym miejscem i bardzo malowniczym na świętowanie jest Hotel Głęboczek nie daleko Torunia, po za tym tam też jest spa więc można się zrelaksować po trudach wesela

Autor:  agrest890 [ 2011-07-11, 12:33 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

Tylko czasami nie każdego stać na wynajęcie ekipy która zorganizuje ślub.

Autor:  Lidia87 [ 2011-08-31, 10:39 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

no oczywiście to racja, ale z tego co sie orientowałam to obsługa tego hotelu Hłęboczek nie pobiera dodatkowych opłat za pomoc w organizacji ślubu i wesela, więc może warto skorzystać z takiej kompleksowej pomocy i obsługi niż samemu się męczyć

Autor:  nktczf [ 2011-09-05, 17:58 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

Najlepiej pozostać w zgodzie z nową modą i wesele jak i ślub zorganizować w plenerze - np. na plaży :)

Autor:  tinkerbell [ 2012-09-27, 12:17 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

mi sie podoba klimat takich willi http://www.favore.pl/galeria/134535_wil ... kie,0.html

Autor:  Astalavistabejbe [ 2012-09-28, 18:34 ]
Tytuł:  Re: Wesele-tak ale gdzie?

Nie będę powielać, zostawię namiar: http://www.nakazdytemat.pl/post99371.htm#p99371 - tu też salę jedną fajną podrzucam.

Strona 1 z 9 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/