dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dodatki do sukni-biżuteria
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-12, 20:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 16:43
Posty:11
Delikstna.

Reg. pkt. 3.7 Nie piszemy postów zawierających jedno słowo, lub jedną/kilka emotikonek // misia24

_________________
Na twój biznes dotacje nawet do miliona złotych!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2011-01-13, 14:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:54
Posty:21
Też będę miała w miarę skromną sukienkę, bo nigdy nie lubiłam takich wymyślnych. Chciałabym w takim razie dobrać do niej biżuterię niekoniecznie dyskretną. Bardzo podobają mi się perły Swarovskiego, a właściwie to sama chciałabym sobie zaprojektować taką idealną biżuterię. Myślałam nawet o zamówieniu na jomisilv.pl właśnie takiej od Swarovskiego. Ceny są tam niewysokie i to mnie też skłania ku takiemu rozwiązaniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2011-01-16, 14:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 01:15
Posty:57
Nie chcę nikogo urazić, ale ten Swarovski jest już wszędzie- perły, kryształy, wszyscy to teraz noszą. Ja bardzo lubię biżuterię ale od Swarovskiego trzymam się z daleka- nie lubię mieć tego, co wszyscy. Poza tym nie widzę uzasadnienia dla tak wysokich cen tej biżuterii. Wolę wspomóc polskich jubilerów, tym bardziej, że mamy naprawdę ładną biżuterię, docenianą na świecie. Aż żałuję, że jak byłam nad morzem, nie obkupiłam się bardziej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-04-26, 19:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
JA bym polecala taka z przezroczystych kamyczkow:) pieknie wygladaja w parze z suknia slubna:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-05-30, 13:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-12-30, 20:05
Posty:69
A ja właśnie dostałam perły i zamierzam je założyć :) Są bardzo subtelne w odcieniu różu. Jak kupowaliśmy obrączki w Aparcie to wpadły mi w oko i mój narzeczony sprawił mi je w prezencie :) Do naszyjnika dokupimy jeszcze kolczyki i będzie komplet.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-08-02, 15:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-23, 11:26
Posty:22
Ja planuję do ślubu założyć jakąś srebrną biżuterię. Suknia będzie skromna, ale nie chcę wyglądać jak choinka, więc z biżuterią nie chcę przesadzać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-09-29, 22:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-29, 22:14
Posty:62
Ja też nie lubię się obwieszać:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-10-23, 15:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-10-23, 15:21
Posty:2
Podobnie jak wy zdecydowanie lubię skromną i delikatną biżuterię.
Zdecydowałam się na ten komplet http://karmelo.pl/pl/kompletyswarovskikule/22-srebrny-komplet-swarovski.html i powiem, ze komponował się ślicznie. A poza tym mogę go nosić także na inne okazje.
Za to zdecydowanie pan młody zaszalał :) Zamówił sobie spinki do mankietów formie piłki nożnej http://karmelo.pl/pl/spinki-do-mankietow/271-spinki-do-mankietow-pilka-nozna-.html :) Sensację wzbudził ogromną :) Ale on jest fanem takich gadżetów :)
A jeśli wy chcecie zaskoczyć męża/chłopaka/narzeczonego koniecznie odwiedźcie http://www.karmelo.pl, bo wybór spinek (i innej biżuterii) jest duży :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-11-04, 17:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-29, 22:14
Posty:62
W sobotę kupiłam sobie śliczny naszyjnik z pereł - planuję go założyć do sukni ślubnej.
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dodatki do sukni-biżuteria
PostNapisane: 2012-11-23, 11:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Biżuteria musi pasować do dwóch rzeczy: do panny młodej i do wybranej sukni :-) Ja mam nadzieję, że uda mi się wybrać odpowiednie dodatki...Stwierdziłam, że skoro górna część sukni jest bogato zdobiona, to chyba nie będę dokładać naszyjnika, żeby nie wyglądać jak choinka przystrojona na święta ;-)) skupię się chyba tylko na poszukiwaniu fajnych kolczyków :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO