dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sala weselna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-18, 21:44 
Witam jako polecacie sale na weslele? Okolice Wisły.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2013-07-21, 20:17 
My z żoną bawiliśmy się ostatnio w hotelu Partia. Prześliczne widoki, jedzenia nigdzie jeszcze takiego nie jadłem, no i przestronna, duża sala. Polecam bo naprawdę warto. Podobno też mają jakieś promocje więc warto zapoznać się z ich ofertą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2018-10-05, 20:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Wpisz sobie w guglach Janów Podlaski. Tam jest piękne miejsce na wesele, Zamek Biskupi się chyba nazywa. Byłam tam miesiąc temu na weselu i wszystko grało. I jedzenie smakowało :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2018-10-13, 09:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Jeśli ktoś szukałby w kujawsko-pomorskim to szczerze polecam Ośrodek Wiktorowo, 40 km od Bydgoszczy mniej więcej. Sala jest cudna, z żywym drzewem w środku, również nastroju dodaje kotara świetlna i gustowne dekoracje. Mi się tam bardzo podobało, są pokoje dla gości, obsługa na medal, wszystko tak z klasą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2018-10-18, 21:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-10-18, 21:20
Posty:7
czesc :) gdyby poszukiwal ktos z okolic Wroclawia to polecam sale Sarah w Kuklicach . miejsce bardzo urokliwe, sala piekna, przestronna i bardzo elegancka, obsluga na wysokim poziomie, pokoje czysciutkie o wysokim standardzie. same plusy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2018-11-22, 17:27 
My szukalismy czegoś w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego ale nie bylo nic co wpadłoby mi na tyle w oko żebym sie zakochala. Rozszerzyliśmy wiec teren poszukiwac i trawiliśmy do miejscowości Koło do restauracji Biały Fortepian. Miejsce urokliwe, piekne, czyste i eleganckie. Nie bylo opcji szukania czegos innego :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2018-11-28, 14:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Moja siostra miała ostatnio wesele w Janowie Podlaskim. Sala była przepiękna, miejsca było wystarczająco, jedzenie bardzo dobre a obsługa bez zarzutu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2019-01-31, 01:11 
Ja też mogę polecić salę we Wrocławiu http://www.staragarbarnia.pl/, gdzie odbyło się moje wesele :) Było tak, jak sobie wymarzyliśmy. Przepiękna sala, pyszne jedzenie, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Obok jest hotel, także można tam spokojnie położyć gości, szczególnie przyjezdnych. U nas się to przydało :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sala weselna
PostNapisane: 2019-02-09, 22:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-22, 20:43
Posty:39
Okolice Wisły to polecam w Bielsku Kameliowy Zakątek. Piękne miejsce. Sale cudne jak w pałacu. Byłam tam na weselu i bardzo mi się tam podobało. Jedzenie rewelacyjne,miła obsługa. Fajne jest też to że można tam zakwaterować gości weselnych w hotelu obok. To bardzo duże udogodnienie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO