dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

pomysł na prezent weselny?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-17, 16:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-17, 16:36
Posty:4
moja siostra miała pomysł taki że zamiast prezentów goście mieli przynieść po prostu kupony toto lotka. Pomysł dobry chociaż ryzykowny.
Otrzymali mnóstwo tych kuponów i mnóstwo na nich zakładów bo niektóre po dziesięć itp generalnie bardzo dużo.
Zebrali po sprawdzeniu około 1200 zł. A pewnie wartość ewentualnych prezentów i nawet tych wszystkich kuponów był większy, trochę błąd - nierozważnie albo po prostu ryzykownie i tyle, co o tym myślicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 15:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
No faktycznie trochę ryzykowne zagranie. Słyszałem o akcji z kuponami totka, ale zazwyczaj są one wręczane zamiast kwiatów, a nie właściwych prezentów. Wtedy jest to całkiem rozsądne, bo wiadomo jak to jest z kwiatami, a dzięki kuponom można stać się milionerem ;) Jednak nie zamieniłbym prezentów na kupony.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-22, 22:18 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Powiem, że taki prezent jest naprawdę odważny. To jednak muszą być ryzykanci i lubiący hazard. Nie wiem czy nie lepiej zażyczyć sobie kupon podarunkowy a totka zamiast kwiatka :D
Zresztą pomysłów na dobry prezent ślubny jest masa.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-25, 12:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Haha, fajny motyw z tymi kuponami :D
Pomyslę o tym na swoim weselisku :)
A ja, gdy szłam jakiś czas temu na wesele moich znajomych to dla beki kupiliśmy im jajowar :D
zamówilismy go za kilkadziesiąt złotych w wassermanie.
A dlaczego własnie jajowar? bo panna młoda jest totalna sierotą jesli chodzi o gotowanie :) wode pali w garnku wiec co dopiero powiedzieć o jajkach stad taki szaleńczo diabelski pomysł :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-25, 17:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Moi znajomi też podobnie zrobili tylko te kupony miały być zamiast kwiatów, które i tak zwiędną po kilku dniach. A wiadomo, że na kupon wyda się mniej pieniędzy, a zawsze można więcej wygrać :) Fajny pomysł. Summa summarum zebrali zdaje się jakieś 2500zł z tych kuponów więc nie najgorzej :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-31, 09:33 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
ja takim http://www.carmeno.pl/kupon-podarunkowy-250-zl kuponem podarunkowym bym nie pogardziła :D może być też tańszy ale zamiast kwiatka w sam raz.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-04, 17:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
Moja przyjaciółka własnie bierze ślub w czerwcu... oni nawet na zaproszeniu napisali, że zamiast kwiatów wolą "papierki ze znakami wodnymi" - jak dla mnie to już przesada...

I tak się daje i prezent i kwiaty...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-07, 18:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
no to powiem, że odważnie pojechali :D
nie wiem, czy bym potrafiła na zaproszeniu dodać taką uwagę. o kuponach podarunkowych może bardziej, ale bezpośrednio o kasie... raczej nie :D

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-05-30, 20:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Pomysł z totolotkiem bardzo dobry- podoba mi się. Oczywiście tylko w formie żartu. Koncepacja jest bowiem trochę ryzykowna:) A tak na poważnie to modne jest teraz dawanie kart upominkowych( na przykłąd z redcoon.pl). Młodzi sami będą mieli okzaję wybrać sobie prezent

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: pomysł na prezent weselny?
PostNapisane: 2010-05-30, 23:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Ten pomysł z kuponami toto lotka już coraz częściej się zdarza. Niby można coś tam zebrać ale prawdopodobieństwo wielkiej wygranej jest hmmm dosyć niewielkie :) Aczkolwiek to i tak jest lepsze niż np kwiaty które się szybko zeschną


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO