dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Napięte mięśnie i problem z kolanami.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-25, 22:25 
Witajcie
Mam pewien niecodzienny problem. Mam bardzo napięte mięśnie, praktycznie w całym ciele, przez co bolą mnie stawy a głównie chodzi o kolana. Czuję jak mi coś tam przeskakuje kiedy prostuję kolano. Skąd się wzięło to napięcie mięśni i co zrobić z tym kolanem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2014-09-28, 12:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-08-05, 21:46
Posty:5
Witam! Zalecam konsultację z lekarzem, który będzie mógł powiedzieć coś więcej o Pani stanie. Profilaktycznie na ochronę stawów polecam suplement diety 4flex. 4flex to suplement diety, który w składzie zawiera Fortigel - kolagen naturalnego pochodzenia. Kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), a białko w postaci peptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się poradnik "Jak dbać o stawy", w którym można znaleźć wiele cennych porad.

Pozdrawiam,
Agnieszka Czarnecka
________________________
Online Ekspert marki 4Flex


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2014-09-30, 11:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-09-27, 13:29
Posty:20
Zaczełam brać ten 4flex. Nie wiem czy to możliwe, stawy mnie nadal bolą, ale wydaje mi się, że lepiej "chodzą" czy to możliwe zaledwie po 3 tygodniach?? Czy to tylko moje dobre nastawieni działa ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2014-10-02, 12:37 
Lekarz przepisał mi większe dawki magnezu i rehabilitacje. Świetnie tylko nie powiedział co mi dolega. Myślicie, że ten 4Flex mi pomoże?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2014-10-03, 13:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-08-05, 21:46
Posty:5
Telimena napisał(a):
Zaczełam brać ten 4flex. Nie wiem czy to możliwe, stawy mnie nadal bolą, ale wydaje mi się, że lepiej "chodzą" czy to możliwe zaledwie po 3 tygodniach?? Czy to tylko moje dobre nastawieni działa ;)



Witam ponownie!

Optymalny i zarazem rekomendowany czas stosowania preparatu 4Flex to 3 miesiące w dawce 1 saszetki na dzień.

Agnieszka Czarnecka
________________________
Online Ekspert marki 4Flex


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2014-10-12, 20:46 
Ja stosuję właśnie 4Flex już dwa miesiące. Zacząłem po sforsowaniu się na rowerze. Wiecie, sezon letni to dużo się jeździło, aż w końcu przegiąłem. Zaczynam czuć poprawę no i dałem odpocząć kolanom.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2015-02-06, 16:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-27, 23:47
Posty:30
4flex to jest kolagen. Ogólnie spoko, ale podobno kolagen rozkłada się do normalnego białka i nie przenika do organizmu jako kolagen. Może warto pomyśleć o jakiejś rozgrzewce, wtedy kolana nie będą cie boleć. Możesz też zastosować przed i po treningu maść lub krem rozgrzewający. Ja zawsze mam na takie sytuacje krem Dip Hot. Swojego czasu podpatrzyłem na siłce że gościu sie tym smarował przed treningiem i rzeczywiście działa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2015-02-23, 16:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-23, 16:30
Posty:1
Lokalizacja: Wrocław
Problemy z kolanami to faktycznie coraz większy problem. Dotyka coraz młodsze osoby, które zamiast regularnej aktywności fizycznej wybierają te multimedialne. Praca, nauka, zabawa przed komputerem pochłaniają wiele godzin. A gdzie czas na sport i ruch.
Nic dziwnego, że potem kilka lat trzeba korzystać z rehabilitacji czy różnych sprzętów do rehabilitacji jak np. http://www.ronomed.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2016-04-11, 17:20 
powinienes zrobic sobie troche odpoczynku, dodatkowo kup sobie jakieś suplementy typu BCAA ktore wpspomagaja regeneracje po treningu. Zobacz sobie te ze strony kup-suple.pl , ja tam czesto kupuje bo wychodzi najtaniej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Napięte mięśnie i problem z kolanami.
PostNapisane: 2016-05-12, 00:29 
przenika kolagen z suplementów do organizmu. Zastosuje 2 miesięczną kuracje arthroblock forte zobaczysz różnicę w pracy stawu. Ja miałem strzelania, nieprzyjemne bardzo, nie tyle w bólu co w dzwięku tego procesu. Po suplemencie przeszło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO