dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Tenis
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-04, 11:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-05-16, 19:14
Posty:16
Planuję rozpocząć przygodę z tenisem i mam kilka pytań do osób które uprawiają ten sport. Znalazłam już w okolicy kort http://superkorty.pl/korty-tenisowe/katowice-korty-html/.
Nie wiem natomiast jaką rakietę kupić na początek, no i czy trzeba mieć jakieś specjalne buty żeby wygodniej się grało? Czy będę potrzebowała czegoś jeszcze?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tenis
PostNapisane: 2013-07-10, 18:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:06
Posty:4
Buty to podstawa, muszą mieć dobrą przyczepność i płaską podeszwę, żeby nie ryłu kortu. Rakieta to sprawa indywidualna. Ja z marek poleca heada, wilsona i babolatę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tenis
PostNapisane: 2016-02-04, 14:00 
moja przygoda z tenisem tez trwa od niedawna ale jestem zachwycony, dosłownie :) Trafiłem na świetnych ludzi w Gem Set Mecz, m.in na Pana Adama Duka i trenuje mi się swietnie! ma świetne podejście, widać że sprawia mu frajde to co robi, a takich ludzi sie ceni :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tenis
PostNapisane: 2016-02-06, 00:29 
To prawda! Pan Adam jest najlepszym trenerem z którym miałam przyjemność pracować bo nie jest to pierwsza szkoła tenisa którą przerabiałam :) Bardzo indywidualne podejście do każdego, w gem set mecz naprawde można się rozwinąć


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tenis
PostNapisane: 2021-05-12, 17:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-03, 14:04
Posty:38
Jeśli chcesz uprawiać tenis w domu to polecam zakup stołu do tenisa, jako alternatywa do treningów na korcie. Ja swój nabyłam przez stronę Magero: https://www.magero.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Sprzęt świetnie mi się sprawdza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO