dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-15, 13:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Myślicie,że zakup bielizny termoaktywnej jest dobrym pomysłem? Czy po prostu wystarczy założyc więcej warstw ubrań niż zwykle? Bardzo lubię jeździć na nartach i chodzić po górach,ale przy okazji nie znoszę zimna:) Co prawda widziałam w sklepie nie raz taką bieliznę,ale zawsze wydawało mi się ,że zakup jej to zwykła fanaberia:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2010-08-11, 12:49 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Będzie dobrym pomysłem, bo nadają się nie tylko na narty. Możesz w nich biegać w zimie, w lecie i skóra tak samo oddycha. Polecam ciuchy termoaktywne marki Under Armour, mało znana firma w Polsce, ale produkują mistrzowskie ciuchy. Trening w tych ubraniach wygląda zupełnie inaczej, kończysz praktycznie niespocony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2010-08-14, 12:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Bielizna termoaktywna jest super, tez myślałam, ze to kolejna rzecz, na której firmy chcą tylko zarobić kaske, a jest nie uzyteczna. Ale sznowny małzonek namówił mnie na kupno takiej i teraz na nartach juz nie jest ani za zimno , ani za ciepło. Polecam.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-01-21, 11:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:54
Posty:21
Fajnie spotkać się z tak dobrymi opiniami, bo sama właśnie mam zamiar sobie kupić taką bieliznę, zresztą pierwszy raz w życiu. Do tej pory wiele o niej myślałam, a teraz, jak znalazłam taką w dobrych cenach (zdaję sobie z sprawę z tego, że odzież termoaktywna jest dość droga) jestem za zakupem. Chodzi mi o bieliznę Expedus z kamai.pl, która kosztuje tam tyle ile mogę wydać - mają tam bieliznę już od 60 zł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-02-15, 12:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 14:15
Posty:39
Taka bielizna trochę kosztuje, ale jak ktoś często uprawia jakiś sport, to na pewno dla własnej wygody wato zainwestować. UA o której pisze @thuggish_ruggish produkuje z tego co wiem jedne z lepszych ciuchów termoaktywnych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-08-09, 10:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Odzież termoaktywna to bardzo dobry pomysł. Jest ona idealna do uprawiania sportów zimowych ponieważ nie ogranicza ona ruchów przez co wygodniej się jeździ.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-10-06, 13:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Możliwość zakupu bielizny po okazyjnej cenie - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte, ... yboru.html Tylko czy to na pewno wysokiej jakości jest?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-10-27, 11:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-06, 15:08
Posty:1
Bielizna termoaktywna jest bardzo przydatną rzeczą, przekonałam się o tym wielokrotnie. Uprawiam sport przez cały rok, a bieliznę używam zarówno zimą jak i latem. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Ze swojej strony mogę polecić Ci bieliznę firmy 3sg. Mają ciekawe wzory, odzież jest dobra gatunkowo, elastyczna. Co do cen, nie są bardzo wygórowane, a jest to długoterminowy zakup.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-11-25, 06:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
świetne rozwiązanie na komfortowe uczucie w czasie uprawiania jakiegokolwiek sportu. choc tez uzywam zimą by ciepełko bylo, normalnie na spacery.

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bielizna termoaktywna
PostNapisane: 2011-12-22, 17:02 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-05, 15:29
Posty:43
Myslę, że to spoko pomysł. szczegolnie jak ktos jest zimowo aktywny :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO