dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Biegi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-28, 13:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-10, 19:35
Posty:12
Jaki mieliście cas na 600m



Ja 1.55 :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-29, 17:06 
Bardzo dawno nie biegałem na czas, więc nie wiem. Piszesz, że masz na 600m 1.55, ale nie wiem jak mam to rozumieć... podaj jednostkę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-29, 21:39 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ja nawet nie pamiętam. Zazwyczaj biegam zawodowo, a nie dla rekreacji, a tam nikt nie mierzy ani dystansu, ani czasu.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-04, 17:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja często biegam, chodzę tez regularnie na siłownie. Polecam wszystkim taka formę spędzania wolnego czasu. Warto się zaopatrzyć w odpowiednie ubrania - można bardzo fajne znaleźć na fa-pol.pl, mam kilka rzeczy z tego sklepu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-25, 20:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
A gdybyście kiedyś wzięli się za bieganie na poważnie, to polecam zajrzeć na stronę http://www.rogelli.pl/ Wiadomo, że podobnie jak i w każdym innym sporcie, tak i w bieganiu sporą rolę odgrywa sprzęt - w tym wypadku strój. Podstawa, to odpowiednio dobrane buty, ale wygodne spodnie, bluzy, czapki, czy okulary są również ważne. Bardzo dobrze jeśli ten strój pochodzi od sprawdzonego producenta i z dobrego sklepu (eliminacja ryzyka oszustwa). W rogelli często mają fajne promocję, więc warto zajrzeć ;)

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biegi
PostNapisane: 2010-08-09, 14:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Przy bieganiu przede wszystkim najważniejsze jest obuwie. Ja biegam dużo po mieście,po betonie, więc potrzebuje takich amortyzującą podeszwą jak np. New Balance z technologią Ndurance. Polecam wszystkich miejskim amatorom biegania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biegi
PostNapisane: 2010-08-14, 12:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
O ranym zazdroszcze wam tej weny do biegania. Ja chodze na fitness(siłka, orbiterk, joga), ale biegac tez bym chciała. To musi byś bardzo przyjemne, pobiegac sobie w lesie, czy w parku, a nie w klubie.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biegi
PostNapisane: 2010-08-24, 10:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
No to na co czekasz? Ubieraj buty i biegać:) Mnóstwo osób ciągle narzeka,że coś chcieliby zrobić ale...okazuje się,że coś im w tym przeszkadza. Wydaje mi się,że to zwykła wymówka. Jak się naprawdę chce to się da:) a dla wszystkich amatorów biegania mam ciekawostkę http://pl-pl.facebook.com/photo.php?pid ... 4448776396 - lubię to:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biegi
PostNapisane: 2010-08-31, 22:24 
a ja chciałabym zacząć biegać, tylko kompletnie sie nie znam na tym całym sprzęcie sportowym, jaki jest potrzebny do biegania. chodzi mi głównie o dobre buty, bo wiadomo – w sklepach pełno butów do biegania, ale nie wiem, jakie one powinny być i jaką powinny mieć podeszwę. kilka lat temu miałam uraz kolana, na szczęście nie bardzo poważny, ale jednak nie chciałabym sobie jakoś poważnie nadwyrężyć kolan czy ścięgien bieganiem w nieodpowiednich butach. możecie coś doradzić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Biegi
PostNapisane: 2010-09-03, 12:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Szczerze i uczciwie polecam markę obuwia New Balance. Zobacz na ich stronie, mają mnóstwo modeli, pomogą ci określić rodzaj stopy i najlepsze obuwie dla ciebie. Kupisz buty już za 200 złotych, to będzie wtedy inwestycja na dłużej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO