dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pol tax opinie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-04-19, 11:00 
Dzień dobry! Jestem przedsiębiorcą, a przy tym osobą nieustannie w podróży, poszukuję odpowiedniej opieki nad finansami moich firm. Siostra poleciła mi zlecenie spraw księgowych jednej organizacji, głównie wspominała o firmie Pol-Tax. Mimo ich siedziby w Warszawie, zajmuje się ona sprawami na terenie całej Polski, istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy i sprawny kontakt z pracownikami firmy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Proszę o opinie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pol tax opinie
PostNapisane: 2022-08-11, 13:31 
Mój tata prowadzi małą firmę i ma przyjemność korzystać z usług biura księgowego Pol-tax, znajdującego się w Warszawie. Współpraca ma się bardzo dobrze. Jakość świadczonych usług zawsze jest na wysokim poziomie. Szybka i rzetelna firma.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pol tax opinie
PostNapisane: 2022-10-18, 12:53 
Ja zostałam zachęcona do skorzystania z usług biura księgowego POL-TAX poprzez dobre opinie w sieci. Zdecydowałam się wykonać do nich telefon w celach informacyjnym, a po telefonie odniosłam wrażenie, że udzielono mi odpowiedzi na każde pytanie w sposób przystępny, jasny i klarowny. Poczułam, że podchodzą do klientów w sposób indywidualny i mają bardzo dużą wiedzę. Od tego momentu współpracuje z nimi przeszło już z 3 lata.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO