dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-15, 10:10 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Hej, jak w temacie. Korzystał ktoś? Gdzie? Na czym to polega? Chciałabym trochę uporządkować swoje kredytowe tematy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-06-15, 13:11 
hej. jak korzystałam z mężem z usług Open Finance. To wygląda tak, że doradca ma aktualne opcje kredytowe banków z którymi współpracuje i nam je przedstawia- bardziej dobiera do naszych potrzeb.
z tego co pamiętam to OF na ma sporo ofert tych banków. doradca wylicza Ci zdolność kredytową oraz prowadzi przez cały proces :->


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-06-21, 14:26 
Tak to właśnie wygląda, sama korzystałam z usług Open Finance. I najfajniejsze, że wszystko jest darmowe.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-06-24, 08:56 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Co masz na myśli pisząc, że wszystko jest darmowe? Przecież w dzisiejszych czasach nikt, nikomu i nic nie daje za darmo. Możesz doprecyzować? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-06-24, 15:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
ten post od niezalogowanego gościa to chyba jakaś podpucha żeby iść wziąć kredyt przez pośrednika ,zamiast iść na stronke i poszukać ofert ....jak sama nazwa wskazuje pośrednik będzie czegoś oczekiwał za zbieranie listy usług kredytowych ....raczej google to najlepszy pośrednik ...prawie za darmo wskaże liste banków z ofertami jakie się sprecyzuje w opisie ....nie darmo bo internet kosztuje
A Tobie bambo chyba się przyda bardziej porada doradcy finansowego jeśli już masz kredyty

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-03, 23:42 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Hmmmm z tego co wiem Open Finance zajmuje się doradztwem. Po co do pośrednika, skoro można iść do placówki bezpośrednio?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-04, 21:01 
Doradztwo w Open Finance jest darmowe. Ja za radą kolegi wybrałem się w Lublinie do placówki i doradca za darmo przedstawił mi kilka ofert kredytowych. Z tego mogłem wybrać najlepsze. Takie doradztwo ma sens, bo nie każdy potrafi wybrać odpowiednią ofertę w gąszczu tych gwiazdek i kruczków...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-05, 14:34 
Czy usługi doradcze Opne Finance są darmowe?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-06, 13:39 
samba_mamba napisał(a):
Co masz na myśli pisząc, że wszystko jest darmowe? Przecież w dzisiejszych czasach nikt, nikomu i nic nie daje za darmo. Możesz doprecyzować? :)


Szanowna Pani,

usługi świadczone przez naszych doradców finansowych w zakresie doradztwa kredytowego są całkowicie bezpłatne. Nasza firma nie jest pośrednikiem, lecz największą grupą doradztwa finansowego w Polsce.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-06, 13:44 
samba_mamba napisał(a):
Hmmmm z tego co wiem Open Finance zajmuje się doradztwem. Po co do pośrednika, skoro można iść do placówki bezpośrednio?


Szanowna Pani,

raz jeszcze pozwolę sobie odpowiedzieć na Pani pytania. Zalety skorzystania z usług doradcy finansowego to przede wszystkich fachowa i profesjonalna pomoc, która jest całkowicie bezpłatna (bezpośrednio i pośrednio nie zapłaci Pani ani złotówki) oraz niezobowiązująca. Nie podpisuje Pani z nami żadnej umowy współpracy, którą opieramy na zaufaniu, że zadowolony z usług Klient złoży wniosek o kredyt informując bank o współpracy z doradcą Open Finance.

Sama usługa doradcy to porównanie ofert wszystkich największych banków w Polsce oraz przedstawienie Pani kilku najkorzystniejszych dla Pani w oparciu o Pani oczekiwania i możliwości finansowe.

W razie dodatkowych pytań pozostaję do Pani dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO