dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

wyjazdy integracyjne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-23, 10:08 
byliście kiedyś na wyjeździe integracyjnym? jak go wspominacie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2014-12-23, 11:12 
nasz wyjazd z pracy był jakiś taki sztywny.... chodziliśmy i zwiedzaliśmy miasto może dlatego że organizował to sam szef i nie bardzo miał pomysł na integrację dla pracowników, zwłaszcza, że jesteśmy w duŻym przedziale wiekowym 26-48....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2014-12-23, 11:51 
naszą integrację organizowała agencja Power z Warszawy. świetni ludzie, którzy wiedzą jak zintegrować pracowników!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2015-01-02, 22:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
Uwazam, ze czasem taki wyjazd integracyjny czy tez szkolenie kilkudniowe, potrafia naprawde wiele wniesc w zycie wiekszej firmy/grupy ludzi. Dzieki temu mozna sie zzyc i lepiej poznac, nie tylko zawodowo.
========================
http://www.centruminspiracje.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2016-04-23, 21:46 
ja też uważam, że takie wyjazdy są bardzo potrzebne tym bardziej, że czasem w pracy pojawiają się konflikty a taki wyjazd fajnie je potrafi rozwiązać u nas w firmie ostatnio byliśmy z bagmaextreme na spływie dunajcem, super sprawa i wszyscy byli zadowoleni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2016-08-25, 11:20 
Ja uwielbiam wyjazdy integracyjne z naszej firmy. Ostatnio byliśmy w takim ośrodku wypoczynkowo rekreacyjnym Jałowce. Domki w których byliśmy ulokowani naprawde bardzo fajne, czyściutkie. Poza tym naprawde jest tam co robić, jest kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego no i piekne lasy dookoła :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2016-09-22, 02:48 
O, jaki ten świat jest mały :) My też mieliśmy wyjazd integracyjny d ośrodka jałowce. Super klimacik tam jest, idealny na takie biwakowe wypady :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2016-11-04, 10:23 
Wyjazdy integracyjne, zawsze smieje ie ze to taka namiastka kolonii!
Są bardzo ważne w firmie chociaz poza firmą ludzi etezs ię integruja!
Jestem dopowiedzialna za wyjazdy w mojej firmie i musze powiedziec ze najwiekszy problem mam z atrakcjami dla uczetsników żeby byli zadowoleni etc. Ostatniona pewnej knferencji załawtiłąmm im pokaz kawowy z perfect service. Byli bardzo zadowoleni, a ja szczesliwa ze spełniłam oczekiwania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2016-11-26, 10:13 
Wyjazdy integracyjne są bardzo ważne i potrafią zacieśniać znajomości w firmie. A to bardzo ważne dla współpracowników, by dobrze się znali i miło się im razem pracowało. Nasz szef zabrał nas do Kudowej Zdrój, bardzo ładne miasteczko! Zatrzymaliśmy się w hotelu Verde Montana. Mieliśmy codziennie serwowane posiłki, podczas których już zaczynały się wesołe rozmowy. Potem spacerowaliśmy po mieście, a popołudniem szliśmy do hotelowego basenu i sauny. weekend wystarczył, byśmy fajnie spędzili czas :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wyjazdy integracyjne
PostNapisane: 2017-03-03, 12:54 
My mieliśmy no po prostu genialny wyjazd integracyjny na pomorze. Płynęliśmy sobie statkiem na którym było właśnie takie przyjecie, a taką ofertą znaleźliśmy na stronie http://aquatom.pl/. Rewelacja! :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO