dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-31, 16:20 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
skoro jest tu dział biznes to zapewne są też przedsiębiorcze kobiety, którą mogą mieć ciekawy pomysł biznes, wiec informuję, że dla takich Pań odbędzie się w SGH w Warszawie 9 kwietnia o 13.00 konferencja "Ponieważ Innowacja jest kobietą!"
Będą tam krótkie wykłady kobiet, które kierują firmami, o początkach kariery itd, a także zostanie zainaugurowany konkurs dla kobiet Darboven Idee Grant 2010, w którym do wygrania jest 100 000 zł na rozwinięcie biznesu

poczytać można np. tutaj: http://www.civitas.edu.pl/aktualnosc_pl ... start=show

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-01, 22:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-12-21, 14:16
Posty:26
a tu znaleziona strona która opisuje szczegółwy przebieg konferencji:
http://www.darboven.pl/idee_grant/progr ... encji.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-06, 18:44 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
najbardziej jestem ciekawa tych wykładów o kobiecym przywództwie, bo jak do tej pory nie miałam szefowej, tylko samych szefów ;)
ciekawe jak kobiety się w tej roli sprawdzają i czy ja bym sobie poradziła :mrgreen:

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-05-23, 12:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
mlodosc sprzyja innowacji i walce o byt na swoim. Mysle ze niesttey wielu ludzi rozgranicza buznes kobiecy i biznes i jest to zdecydowanie błędne, bo niby czemu kobieta ma nie mieć warunków do bycia przedsiębiorczą osobą ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-05-24, 16:44 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
moim zdaniem kobiety jak najbardziej się nadają na wysokie stanowiska, ja sama niedługo mam zamiar mieć własną firmę... zresztą nie wiem czy wiecie;) Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w UE ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-06-18, 13:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
oooo no proszę, proszę... :) dobra wiadomosc :)
a ja polecam test http://www.finansekobiet.org.pl/docs/75
co by kazda z nas zobaczyla na ile przedsiębiorczą osobą jest :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-07-12, 21:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-06, 14:43
Posty:24
Wyszło mi, że jestem typem kierowniczki z cechami przedsiębiorczości. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale chyba na małą firmę to dobry wynik. Nie będę ukrywać, że mój biznesplan już prawie powstał. W końcu mało czasu zostało do nadsyłania zgłoszeń. A pogoda za oknem nie sprzyja do ciężkiej pracy... :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-07-15, 11:29 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
błagam, tylko nie narzekajcie na pogodę :P

mi wyszło, że na szefa jestem stworzona ;) i dobrze :P

Twój wynik: 26 pkt

Jesteś typem przedsiębiorcy z silnymi tendencjami do prowadzenia własnej działalności

Lubisz podejmować ryzyko, lubisz niepewne sytuacje i dreszcz emocji, gdy oczekujesz na rezultat swojej decyzji. Masz umiejętność oddawania spraw własnemu biegowi, gdy jest to konieczne. Uporządkowanie i rutyna Cię męczą. Przełamywanie barier i łamanie zasad sprawia Ci przyjemność. Skupiasz się na tym, co w danej chwili Cię interesuje. Nie masz zwyczaju kontrolowania innych osób, wolisz pobudzać ich do myślenia i działania. Sprawdzisz się jako prawdziwy przedsiębiorca lub kreatywny kierownik aktywnego zespołu ludzi.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-07-15, 15:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-06, 14:43
Posty:24
Ja tak naprawdę narzekam na brak klimatyzacji ;) A co do wyników tego testu, to jednak mam wrażenie, że to trafne wyniki - ja nie nadaję się na osobę zarządzającą zbyt wieloma osobami. Bardziej odpowiada mi taka "przyjacielska" atmosfera. Może jak mi nie uda się wygrać grantu od Darbovena, to mnie zatrudnisz u siebie? :) W końcu tylko do końca sierpnia można wysyłać te formularze, a ja jak pisałam wcześniej, przez upały ledwo myślę, a dopracowanie szczegółów mnie dobija :|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konferencja dla przedsiębiorczych kobiet
PostNapisane: 2010-07-19, 11:07 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
do końca sierpnia zgłoszenia muszą dotrzeć do organizatorów, więc warto się sprężyc i wysłać chociaż ten tydzień wcześniej, wiadomo jak poczta czasami działa :/

a co do zatrudnienia to pogadamy jak wygram :P wyślij mi cv, zobaczymy co się da zrobić ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO