dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Własna firma sprzątająca
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-26, 15:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-26, 14:39
Posty:3
Witam

Tak się ostatnio zastanawiam nad otwarciem własnego interesu. Np. sprzątanie jak www.prof-us.com.pl. Wiem, że jest sporo osób, które pracuje tak dorywczo. Może w zorganizowanej firmie byłoby lepiej? Nie ma, że pani Marysia zachorowała, jest gwarancja jakości i takie sprawy. (Nawet kiedyś myślałam nad wyprowadzaniem psów :-P Tak mi się przypomniało apropos tego: :dog: )

Co o tym sądzicie? Wiem, że to nie jest łatwe przedsięwzięcie, ale chcę spróbować.
pozdrawiam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-26, 16:03 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Fajna sprawa. Sa juz organizacje zajmujace sie opiekunkami do dzieci i mysle ze to odbywa sie na takiej samej zasadzie jakby mialo sie odbywac w firmie od pan/panow sprzatajacych. Powiem jednak, ze i tak firmy juz istnieja ale nie wszedzie. Warto rozgladac sie po wlasnym rynku i patrzec czego brakuje.

Ja pracowalam jako opiekunka do dzieci i powiem, ze niestety osoby (w wypadku opiekunek to raczej tylko panie) pracujace w firmach dostaja mniej niz te pracujace samodzielnie. Takze nie zglosilam sie do firmy a szukalam na wlasna reke. Nie macie pojecia ile ofert dostalam po pierwszym dniu ogloszenia (ok. 20). Przeciez firma musi brac prowizje a to oznacza ze panie dostaja mniej. Owszem sa osoby, ktore predzej wezma do siebie osobe sprawdzona, ale uwierzcie ze wystarcza tez dobre papiery :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-02-25, 21:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-25, 21:56
Posty:1
Witam, a ja polecam Wam bardzo fajne programy do prowadzenia firmy zarówno dotyczą…ce księ™gowoś›ci, jak i prognoz oraz ocen. Dzieki nim ł‚atwiej Wam będzie prowadzić‡ różnego typu zestawienia, które z pewnoś›cią… uł‚atwią dogląd tego, co ważne, czyli zarobków i strat.
Ja czytałam o tych programach na forach i dzieki temu właś›nie się™ skusiłam i powiem szczerze. że nie żałuję. Użytkuję™ m.in.: Pełną Księgowość - wersja dla Windows‡, Analizę finansową w Excelu, Faktury Express 6 2010.

nie wyobrazam sobie juz teraz funkcjonowania mojej firmy bez tych programów, neizwykle proste w obsłudze i łatwe w użytkowaniu, dają wiele możliwości.
Najważniejsze jest też to, że nie trzeba czekać ani płacić za kuriera, bo program dostajemy na dysk w ciągu dosłownie 15 minut!!!
Może ta informacja przyda się komuś, kto dopiero rozpoczyna przygodę z firmą.
Ja zakupiłam programy na analizafinansowa.net

Polecam i pozdrawiam

Maria


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-02-26, 02:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-15, 10:02
Posty:15
Sama zastanawiałam się nad otwarciem takiej firmy, po tym jak wróciłam z niemiec (byłam tam krótko, u siostry, ale troche zarobiłam) i zaczęłam sprzątać, chciałam zebrać jak najwięcej zleceń i zatrudnic pierwszą osobę później drugą, a następnie otworzyć firme i zatrudnić już legalnie tych pracowników.

Powiem szczerze, że nie jest to spełnienie marzeń sprzątam nadal, bo jestem w trakcie szukania pracy więc muszę jakoś sobie dorobić, ale wypaliłam się jeśli o firmę sprzątającą chodzi. Wolę coś bardziej z dreszczykiem. :P Lubię jak się coś dzieje. A sprzątanie po jakimś czasie robi się meeegaaa nudne i monotonne bo co tydzien ( czy 2 razy w tygodniu) chodzisz i robisz to samo.
Jeśli się tak okręcisz, że sama po krótkim czasie nie będziesz juz musiała sprzątać tylko zarabiać na innych to polecam, ale na jednej osobie na godzine zarobic najwyżej 5zł przynajmniej tak ja to widze
Brałabyś 15zł/h od klienta a dawałabyś pracownikowi 10zl Ja osobiście biore 10zł/h ale myśle, żeby na te 15zł zmienić bo to jednak robi róznice :)
Myślę, że jak się dobrze w to wkrecisz i bedziesz miała satysfakcje z tego co robisz to dasz sobie rade

Życzę Ci powodzenia ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-03-08, 13:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-19, 14:47
Posty:8
Własna firma to bardzo dobre wyjście. Oczywiście najważniejszy jest pomysł i dobre rozeznanie rynku, no i znajomość wszystkich procedur, papierków itp. Niezaprzeczalny plus - jest się "na swoim" i nikt nad nami nie stoi ;-) Powodzenia :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-03-08, 14:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-08, 14:31
Posty:1
Praca kierowcy w Warszawie praca jest urozmaicona dzięki niezwykłemu urokowi miasta....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-03-09, 00:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-08, 23:54
Posty:1
Własna firma sprzątająca to świetny pomysł. Też zastanawiałam się nad tym. Pojawiło się wiele pytań: gdzie szukac zleceń? Jakich środków czystości używac? Jakie koszty poniosę i kiedy przyjdą zyski? Pytań jest oczywiście o wiele więcej, ale sądzę, że podstawą jest dobry biznesplan. Biorąc pod uwagę konkurencję i zapotrzebowanie rynku można osiągnąc sukces. W niedalekiej przyszłości mam zamiar wziąc się poważnie za ten biznes bo wierzę, że można na tym zarobic niezłe pieniądze.
http://webtexty.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-07-25, 16:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-07-24, 22:30
Posty:10
Firma sprzątająca to dobry pomysł, ale i ciężka praca. Powiem szczerze, że w życiu się tak nie narobiłem jak przy sprzątaniu. Sprzątamy z żoną od 3 lat, ale ostatnio coś krucho ze zleceniami.

Najwięcej zarabiamy na myciu okien, ale ostatnio skupiam się głównie na czyszczeniu tapicerki.
Jadę do klienta na 2 godziny i wpada 150-200 zł. Jednak powoli odchodzę od usług sprzątających i zaczynam działać w ebiznesie.

Wszystko czego potrzebuję to komputer z dostępem do internetu i czas. Żadnego kupowania drogiego sprzętu, chemii, wynajmowania biura, drogiej reklamy itd.

I to mi odpowiada.

_________________
Pozdrawiam
Grzeszkowiak Eryk
Generator Listy - dowiedz się jak zbudować dużą listę mailingową i na niej zarabiać!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-07-27, 07:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-26, 10:55
Posty:4
Lokalizacja: Miśnia
Wiadomo że jak masz własną firmę to i zarobisz więcej i satysfakcja też większa. O ile jest się obrotnym i umie się załatwiać wszelkie formalności związane z zakładaniem firmy jej prowadzeniem itd. Co do wyprowadzania psów to znam to tylko z amerykanskych filmów. Nie spotkałem się z tym jeszcze w Polsce :P
_________________
Gąbki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własna firma sprzątająca
PostNapisane: 2011-07-31, 20:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Wyprowadzanie psów, opieka nad zwierzętami to wyższa szkoła jazdy a nie prosty biznes. U nas dopiero to się rozwija. Nie wiem czy tak dużo zarobisz, zobacz ile ci państwo w podatkach zabierze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO