dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie warto robić lokaty?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-08, 22:16 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Interesują mnie lokaty krótkoterminowe. Polecicie coś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2013-10-16, 08:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-30, 19:36
Posty:4
Witaj! Jeżeli szukasz idealnej oferty lokaty krótkoterminowej to serdecznie zapraszam do Idea Banku w celu zapoznania się z ofertą lokaty Ping-Pong. W swojej ofercie mamy tez inne lokaty, m.in. Lokatę Stabilną, Elastyczną czy Na dobry początek. Zapraszam na nasza stronę internetową po szczegóły.

http://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokaty

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,

Michał Ostrowski
_______________________________________________________________
Online Ekspert Idea Bank


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2013-10-19, 13:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
Raz mialem taka sytuacje z lokatami, ktora zle sie dla mnie skonczyla. Mialem lokaty, ktorych nie moglem wycofac - a zdarzylo sie nieszczescie i potrzebowalem od razu gotowi. Bylem wtedy zmuszony skorzystac z online chwilówki:(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2013-11-11, 18:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-30, 19:36
Posty:4
To przykre, jednak można dobierać lokaty, które można w każdej chwili zerwać bez utraty odsetek. W Idea Banku mamy właśnie taką lokatę - LOKATA NA DOBRY POCZĄTEK 4,75% na 1 lub 3 miesiące. W swojej ofercie mamy również lokatę jednodniową PING PONG, gdzie lokata rozliczana jest w każdym dniu. Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą!

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
_______________________________________________________________
Online Ekspert Idea Bank


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2013-11-15, 21:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-20, 22:00
Posty:26
Lokalizacja: Warszawa
Nigdzie nie warto robić lokat:)
Oszczędzanie pieniędzy jest zupełnie bez sensu. Polecałbym inne formy oszczędzania, metale szlachetne, monety.

_________________
Bezpłatne ogłoszenia samochodowe
katalog firm motoryzacyjnych

http://www.globalauto.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2016-02-22, 18:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Teraz oprocentowanie jest śmiesznie niskie, ale mimo wszystko np. na nowe środki czy na start macie dobre oprocentowanie, zerknijcie choćby na to - https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-power Ale wiadomo - żeby teraz wyciągnąć dobra pieniądze z lokaty, najpierw trzeba mieć spory kapitał - chociaż kilkaset tysięcy. Dopiero wtedy pojawiają się jakieś realne, dodatkowe środki co miesiąc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2016-03-22, 23:21 
Nigdzie nie warto robić lokat. Lokaty to nic innego jak mrożenie pieniędzy. Oprocentowanie na lokacie to nie zysk!!! Tylko utrzymanie realnej wartości pieniądza.
Ja inwestuje i mam z tego zysk przynajmniej trzy razy tyle co inflacja. Klub-inwestorow.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2016-12-09, 12:05 
Nie, no generalnie nie ma co przekreślać tych lokat tylko trzeba się dobrze zorientować w temacie i wiedzieć na jaką lokatę postawić a jaka jest pełna różnych kruczków, ja jak wybierałem lokatę to czytałem sobie różne rankingi lokat bankowych w https://moneye.pl/ranking-lokat-bankowych/ i oni tam się znają na rzeczy więc miałem pewność że uwzględnili wszystkie informacje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2019-08-07, 04:32 
Moim zdaniem warto zakładać lokaty bankowe w banku Toyota. Konto oszczędnościowe też mają całkiem sensowne, więc warto sprawdzić ich ofertę. Zakładałam jakieś 2 lata temu sprawdzając w których z banków będzie najlepszy zysk i wtedy Toyota była na piedestale. Za pewnie nieco się zmieniło w ostatnim czasie, ale ja nie żałuje tej decyzji do dziś


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto robić lokaty?
PostNapisane: 2019-08-12, 07:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-08-09, 10:50
Posty:1
Lokalizacja: Warszawa
Mogę z pełnym zaufaniem doradzić Państwu w sprawie mojego głównego rodzaju dochodu: https://jednoreki-bandyta.pl/tetri-mania/ Mogę powiedzieć na pewno, że wybór należy do amatorów. Ale jeszcze nie zostałem zawiedziony. Stabilny dochód i jestem z niego zadowolony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO