dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-01-27, 16:02 
Otwierając broszury reklamowe banków dowiemy się, że to akurat w tym danym banku jest Tani Kredyt Mieszkaniowy. Z Pewnością dowiemy się, że jest to również Najtańszy Kredyt Hipoteczny na Rynku. Nic bardziej mylnego. Banki prześcigają się w tworzeniu Tanich Kredytów Mieszkaniowych, które są Tanimi tylko pod względem jednego wybranego parametru, który jest jedynie częścią Kosztów Kredytu Mieszkaniowego.
https://keszker.pl/images/Image11tani_k ... ulator.jpg
Tani Kredyt Mieszkaniowy rozpoznamy po wielu czynnikach. Podstawowym parametrem, który pozwala wybrać tani kredyt to Oprocentowanie Rzeczywiste (RRSO). Tani Kredyt Hipoteczny to przede wszystkim właśnie RRSO, które owszem znajdziemy w broszurach bankowych, ale jest podawane najczęściej drobnym drukiem w kolorze czcionki zlewającym się z tłem. Banki wolą podawać Oprocentowanie Nominalne ponieważ mają wpływ tylko na jeden składnik tego oprocentowania. Mianowicie na Marżę. Oprocentowanie Nominalne to Marża + WIBOR. Oprocentowanie Rzeczywiste to Oprocentowanie Nominalne + inne Koszty Kredyty Mieszkaniowego wyrażone w procentach. czytaj dalej na keszkerze


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-01-28, 23:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
A to nie musisz nawet mówić. Mnie zawsze ciekawią reklamy z gwarancją najniższej raty. Najciekawsze jest to że by połapać się w tym, że jest to ściema to trzeba przerzucić kilkadziesiąt stron umowy napisanej tak byś tego nie załapał. Dlaczego idąc na parking koło lotniska jak wylatuję na urlop i zostawiając na nim samochód mam jasne warunki, wiem za co płace i co dostaję za moje pieniądze. Rozumiem, że taki parking przy lotnisku to nie związek z bankiem na kilkanaście / kilkadziesiąt lat w przypadku kredytów mieszkaniowych, ale dlaczego specjalnie tak kantują ludzi?

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-01-30, 23:19 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
hehe moja kumpela brała w zeszłym roku chyba w lipcu kredyt mieszkaniowy i mówi mi ostatnio, że kapitału kredytu spłaciła jak na razie 3000 zxł, a co miesiąc płac rate 1200 zł :P oczywiście praktycznie 99% raty idzie na odsetki :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-01-31, 11:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-01-02, 11:40
Posty:11
No tak to jest że jak weźmiemy duży kredyt na dłuższy okres to zazwyczaj musimy spłacać dwa razy wyższą kwotę zaczynając właśnie od odsetek. A tanich kredytów po prostu niema, jednak musimy poświęcić sporo czasu aby wybrać ten najatrakcyjniejszy z nich.

_________________
Lokaty są nadal opłacalne. 7% na lokacie 2-miesięcznej, sprawdź.
Interesuje Cię temat ubezpieczeń komunikacyjnych? Chciałbyś znaleźć najkorzystniejszą ofertę? Sprawdź nasz ranking oc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-01-31, 13:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 15:28
Posty:33
witos napisał(a):
No tak to jest że jak weźmiemy duży kredyt na dłuższy okres to zazwyczaj musimy spłacać dwa razy wyższą kwotę zaczynając właśnie od odsetek. A tanich kredytów po prostu niema, jednak musimy poświęcić sporo czasu aby wybrać ten najatrakcyjniejszy z nich.

Dokładnie. Musimy po protu przewertować oferty i wybrać taki kredyt, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla nas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-02-19, 17:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-19, 16:17
Posty:15
i trzeba trzymac sie w terminie splaty bo czasem jest tak ze najpierw splaca sie odsetki a nie kredyt i rata zaluzmy wynosi 100 zl miesiecznie spoznimy sie 2 dni to splacimy tylko te 100 odsetek ale od tych 2 dni nie i dowiemy sie o tym pod koniec splaty ze przez te dwa dni uroslo tylke ze sie w glowie nie miesci

_________________
Najlepsze
kredyty przez internet bez zaświadczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-06-18, 11:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
ja radze poczytać na kredyty mieszkaniowe forum, zanim weźmiemy jakiś kredyt.
Specjalistyczne forum - tam na pewno doradza jaki kredyt w tym czasie jest najlepszy.

_________________
Tania i szybka pożyczka przez internet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-07-26, 12:06 
Nawet jeśli przewertujemy wszystkie strony umowy kredytowej to i tak nie mamy pewności, ze wszystko jest jasne i że nie ma "haczyków", dlatego warto skontaktować się z Doradca Finansowy Kielce.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-07-28, 16:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 23:07
Posty:50
najpierw to trzeba powaznie przemyslec, czy bedzie sie w stanie splacic taki kredyt...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie są Tanie Kredyty Mieszkaniowe?
PostNapisane: 2013-08-22, 13:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-22, 13:11
Posty:6
Dokładnie zgadzam się Adept, należy przemyśleć czy będzie się w stanie go spłacić żeby później nie pojawił się problem ze spłatą kredytu, czytałam o tym tutaj http://splatapozyczki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO