dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

AIN - broker kurierski
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-25, 19:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Cześć,
Spodziewam się, że nie tylko ja miałem w życiu nieciekawe historie związane z przesyłkami. Korzystałem już z usług poczty, ale wiadomo jak to z nimi jest. Z kolei za kuriera trzeba więcej zapłacić, a też nie wiadomo, czy usługa będzie dobrze wykonana. Ale niedawno skorzystałem z brokera kurierskiego - firmy AIN i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Paczka dostarczona na czas i w rozsądnej cenie. A Wy jakie macie doświadczenia w tej materii?

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 14:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:21
Posty:20
Z pocztą mam doświadczenia jak najgorsze, nie mogę uwierzyć,że ludzie chcą jeszcze korzystać z jej usług. A co do kurierów to korzystałam z różnych, w tym AIN i byłam zadowolona. Praktycznie obyło sie bez nieprzyjemnych niespodzianek, no i paczki szły o wiele szybciej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 12:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
A ja nie mam bardzo złych doświadczeń z pocztą,mogę im oczywiście zarzucić,że liczą sobie za usługę bardzo dużo i dostarczają paczki z lekkim poślizgiem. Jednych to irytuje a drudzy już przywykli:) Co do usług kurierskich jestem za, korzystałam z AIN i byłam zadowolona


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-11, 11:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
A ja mam bardzo złe doświadczenia z pocztą:) kiedyś nadałam paczkę, nie jakąś bardzo cenną,ale miała dla odbiorcy wartość sentymentalną a ona nigdy nie doszła! Co z tego,ze oddali mi pieniądze kiedy one nie oddawały tak naprawdę tego jak była cenną ta paczka. Teraz korzystam głównie z AIN- jak na razie nie mam zastrzeżeń

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2010-07-07, 11:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Z kurierami jak z pocztą polską bywa różnie, ale zazwyczaj kurierzy bardziej profesjonalnie wywiazują się z obowiązków.
Wiadomo klient więcej płaci to i firma bardziej się przykłada.
pik pok, a ta firma o której piszesz wysyła również paczki za granicę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2010-07-07, 21:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
Musze was pocieszyć, że to nie tylko nasza poczta tak działa - miałam okazję się o tym dwukrotnie przekonać i w Holandii i w Hiszpanii :) Broker typu AIN to najlepsze rozwiązanie bo współpracując pomiędzy klientem a bezpośrednim dostawca to właśnie broker podwyższa jakość samej usługi i stara się wszystko dopiąć tak jak trzeba - wiec zawsze go lepiej wybrać niż bezpośrednio firmę kurierską, nie wspominając o niższych kosztach przesyłki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Tanie usługi kurierskie z Serwis-paczkowy.pl
PostNapisane: 2010-07-16, 13:24 
a ja polecam Serwis-paczkowy.pl - platformę usług kurierskich, która współpracuje z 3 przewoźnikami: ups, kolporter i opek. cenę mają atrakcyjną: zapłaciłam 18,24 zl brutto za paczkę do 30kg przesyłka została bez problemu dostarczona, więc pewnie skorzystam jeszcze z usług tego serwisu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2010-08-09, 14:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ja korzystam z usług AIN, na ich plus przemawia możliwość szybkiego obliczenia ceny przesyłki, wystarczy znać wagę tylko. Są szybcy i ostrożni, dowożą paczki w całości, co jest dla mnie ważniejsze niż paczka w terminie. Ale są też terminowi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2010-08-13, 10:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-08-12, 15:32
Posty:3
Zgadzam się z thuggish_ruggish znam tego brokera i słyszałem dużo pozytywnych komentarzy. Z tego co wiem ich oferta obejmuje nie tylko Polskę ale i też Europę i Amerykę Północną. Niewątpliwym atutem są ich ceny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2010-08-23, 09:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Obejmuje Polskę, Europę (21 krajów) i Amerykę Północną (Stany Zjednoczone i Kanada). Mi to bardzo odpowiada, że ich oferta obejmuje Kanadę, mam tam wujka i on mi wysyła modele do sklejania, które tam są tańsze niż w Polsce. Dzięki cenom przesyłki w AIN, nie dość, że mam modele (niedostępne w Polsce) w atrakcyjnej cenie, to praktycznie tak samo szybko, jak wtedy kiedy korzystam z poczty :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO