dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prosent 600
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-08-17, 13:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2023-08-17, 12:55
Posty:2
Męska energia i siła drzemie nie w nogach jak się potocznie twierdzi a w potencji. Jak zauważyliście o czym wspominałem od pewnego czasu stosuję Prosent 600.
http://www.prosent600.pl/
Jest to dla mnie na tyle ważne że zależy mi na silnej erekcji dlatego że ja lubię zawsze na ostro a kobiety które dobieram są dosyć doświadczone. Szczerze nigdy nikomu nie zwierzałem się że biorę Prosent 600 bo to jest obciach ale dzięki tym tabletkom dopinam swego czyli zawsze gdy podrywam jakąś nową kobietę i chcę ją zaspokoić jest w gotowości. Prymat wiedzie tutaj ogólne stwierdzenie o wyższości męskiej potencji nad kobiecą bezradnością bo jak facet poczuje zew szczególnie tak bywa po prosent 600 to żadna partnerka nie powstrzyma go przed ruszeniem w teren na podryw i nowa zdobycz do łóżka dlatego panie tak bardzo obawiają się tego że mężczyźni ukrywają swoje skłonności do podbojów miłosnych a ten prosent 600 doskonale maskuje na przykład wyczerpanie długo trwającym stosunkiem i opróżnieniem się faceta. Dlatego tego typu zabawy sa tylko dla dorosłych mężczyzn którzy maja już jakieś doświadczenie w braniu udziału w orgiach i innych eksperymentach o których woleliby nie mówić głośno żeby nie szokować otoczenia pikantnymi opowieściami typu jak było ostro i czy była zadowolona i zaspokojona bo odpowiedź na to pytanie po prosent 600 nasuwa się samo. Nie ma co tu dywagować jest ostro i może być jeszcze ostrzej dlatego zalecam dużą ostrożność w stosowaniu tego bo nie raz się zdarzały problemy prezerwatywami i trzeba wiedzieć kiedy i jak skończyć aby wyjść z tego cało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO