dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Hipsterzy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-09-28, 12:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Ostatnio zauważyłem, ludzi prezentujących odmienny styl ubioru i osobowości, jak się dowiedziałem zwą się hipsterami, a charakteryzują ich: Średniej długości włosy często zachodzące na oczy, sweterki, okularki z grubymi oprawkami, spodnie rurki opuszczone w kroku... Noszą koszulki z nadrukami Jacka Daniels, którego nigdy nie pili i z zespołami z których znają zaledwie parę piosenek. Ponadto są ob tatułowani logami firm swoich ulubionych ubrań... Co o nich myślicie, bo ja wolę nie komentować xD

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2012-12-06, 12:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-06, 12:14
Posty:5
Według mnie każda subkultura jest spoko dopóki nie szkodzi innym. Według mnie hipsterzy są zupełnie nieszkodliwi dla społeczeństwa. Wręcz przeciwnie zazwyczaj są mili i życzliwi więc niech sobie piją kawę w Starbucksie i noszą Raybany mi to nie przeszkadza:)

_________________
Najlepsze lokaty - strona zawiera liczne ciekawe artykuły i poradniki o lokatach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2012-12-13, 10:01 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
nieszkodliwi powiadasz? nie byłabym taka pewna, Ci ludzie mają tak dziwne poglądy, że starach się bać na takiego trafić, mają lekko poprzewracane w głowie, nic się nie liczy tylko kasa i to jak wielu popularnych ludzi znają, wszystko robią dla tak zwanego szpanu...nie wiem czy to dobrze działa na poczucie wartości i samopoczucie innych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2012-12-14, 12:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-21, 16:47
Posty:2
Ja myślę, że póki są dla innych nieszkodliwi, to niech sobie tam myślą co im się podoba, bo każdy ma do tego prawo:) Ja nie spotkałam się jeszcze z jakimś zachowaniem, które by mnie niepokoiło, czy agresją z ich strony, więc póki co mam dość neutralne zdanie o hipsterach:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2012-12-18, 18:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
W tym rzecz, że nie są nieszkodliwi. Szpanują i poniżają innych, mianowicie mniej zamożniejszych. W moim mieście założyli złośliwy Blog, na którym poniżali wszystkich swoich znajomych rozsyłając kompromitujące ich informacje i poniżali biedniejszych. Moim zdaniem jest, to beszczelne gówniarstwo, które trzeba trochę przytemperować.

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2013-01-31, 12:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-01-31, 09:53
Posty:83
A mnie ciężko wypowiadać się na ich temat, tak naprawdę nie znam żadnego hipstera. A ich styl- hmm, mnie śmieszy:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2013-02-05, 11:13 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
DariuszPiek napisał(a):
W tym rzecz, że nie są nieszkodliwi. Szpanują i poniżają innych, mianowicie mniej zamożniejszych. W moim mieście założyli złośliwy Blog, na którym poniżali wszystkich swoich znajomych rozsyłając kompromitujące ich informacje i poniżali biedniejszych. Moim zdaniem jest, to beszczelne gówniarstwo, które trzeba trochę przytemperować.


kurde aż wierzyć się nie chce, ze to do takiego stopnia doszło, żeby jakieś blogi zakładać i poniżać innych choć różnica nie są raczej pieniądze, a styl jaki reprezentujesz, nawet jakbyś był super człowiekiem, ubierał się w takie markowe ubrania to i tak nie będziesz do nich pasował, bo oni nawet się nie golą, nie myją, a noszą same szmatki uważają się przy tym oczywiście za najbogatszych, najmodniejszych i najmądrzejszych...porażka i co najgorsze...pół Warszawy tak się zachowuje i wygląda :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2013-06-04, 15:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-04, 12:55
Posty:13
Od tego roku mieszkam w Warszawie i wtedy pierwszy raz słyszałam o Hipsterach. Nie wiem skąd wzięła się ta grupa, ale przynajmniej w Warszawie słyszę o nich non stop. Oczywiście nie przeszkadzają mi oni, chociaż mam wrażenie, że osoby z mojej grupy, które chyba są Hipsterami traktują mnie trochę z góry. W innych miastach też tak jest? Ja ciągle słyszę rozmowy o jakimś barze, że jest "hipsterski", albo o klubie, czy kawiarni. Sama nie wiem do końca czym takie "hipsterskie" miejsca się wyróżnią, bo mam wrażenie, że w Warszawie wszystko jest "hipsterskie" :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2013-08-01, 16:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-29, 15:11
Posty:3
ja jestem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hipsterzy
PostNapisane: 2013-08-17, 10:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Ciekawe czy sami wyznawcy wiedzą o czym mówią?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO