dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak nie być emo
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-03, 22:58 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 21:53
Posty:8
Jest taka sprawa. Niektórzy uważają mnie za emo, chociaż nim nie jestem. Chodze se tylko w zielonej bluzie w czachy. Co zrobić by przestali?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-03, 23:11 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
nic.
Gdyby Ci mówili że jesteś wielbłądem, tez byś im na siłę udowadniał że sie mylą? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-04, 20:08 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 21:53
Posty:8
No coment. Czekam na inne propozycje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-04, 22:12 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Hm...nie bardzo możesz coś zrobić.Ludzie różne rzeczy sobie wymyślają żeby mieć o czym gadać.Jak się czegoś uczepią, to trudno im wytłumacvzyć, że tak nie jest.Wmawiają sobie wiele rzeczy.A najgorsze jest to, że często oceniają jakąs osobę po wyglądzie, w ogóle jej nie znając.Wiem, że ciężko jest nie zwracać na to uwagi, ale warto spróbować.Możesz w ogóle nie reagować (może im się znudzi), a możesz też porozmawiać z nimi (chociaż jeżeli jest to większa grupa osób, to trochę ciężko ze wszystkimi porozmawiać :)) Ja bym wybrała to pierwsze ;) Na siłę nic nikomu nie udowodnisz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-04, 22:42 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Ryo napisał(a):
No coment. Czekam na inne propozycje

Nasza droga ema ma zupełną rację. A jeśli odbierasz to tak jak wnioskuję po tym jakże modnym "no coment(swoją drogą dwa m)" to mam już pewne wnioski z automatu...
Nie jesteś emo jak sam twierdzisz więc, albo nie przejmujesz się gadaniem, albo przejmujesz się co samo w sobie w tym wypadku będzie gwoździem do trumny, bo wyjdziesz na emo. To są wyrachowane działania. Albo po prostu nie noś zielonej bluzy w czachy- równie g... proste jak i pytanie. Chcesz nosić bluzę, przygotuj się na szykany i tym podobne. A skoro ciężko Ci je znieść to droga do śmietnika stoi otworem. Tylko chyba tej bluzy w czachy nie kupiłeś od tak...
Propozycje, propozycje, czego tu się spodziewać...pff.

_________________
εἰρωνεία


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-06, 19:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
patrząc na twój wiek Ryo, wydaje mi się, że masz całkiem "normalne" problemu w tym wieku tylko... hmmm zawsze wydawało mi się że to dziewczyny miały takie problemy, nie faceci. Po prostu nie noś bluzy albo bądź emo i idź popłakać.
koniec kropka

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-06, 21:14 
Ryo, Jak pisali poprzednicy - zmień bluzę czy fryzurę i będziesz miał spokój. A ludzie zawsze gadają głupoty i będa to nadal robić czy tego chcesz czy nie. Z tego się wyrasta. Lepiej zamiast martwić się Emo to zająbyś się podrywaniem dziewczyn - to jest lepsze zajęcie ....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-07, 20:04 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 21:53
Posty:8
maciu napisał(a):
i idź popłakać.

Za kogo ty mnie uwarzasz, co? Zam mazgaja?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-07, 21:50 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ryo napisał(a):
maciu napisał(a):
i idź popłakać.

Za kogo ty mnie uwarzasz, co? Zam mazgaja?


Po co wywołujesz kłótnie? Jak już koniecznie musisz czepiać się słówek, to chociaż cytuj całą wypowiedź a nie fragmenty :roll:

Cytuj:
albo bądź emo i idź popłakać.


A teraz przeczytaj, potem przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze raz. A teraz odpowiedz mi na pytanie: zauważasz różnicę, pomiędzy danym fragmentem a cytowanym przez Ciebie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-08, 16:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-08, 15:59
Posty:4
Lokalizacja: Niemcy
Ci ludzie pewnie nie maja o czym gadac ;-) ...nie sluchaj, wazne ze sie tobie podoba

_________________
jewropa.net - zapraszamy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO