dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

JAk zacząć ;(((((( proszę o pomoc!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-26, 16:28 
Kochani mam taki problem... otóż od pewnego czasu zauważyłam, że jest ze mną coś nie tak. chodzi mi o to, że już nie potrafię rozmawiać z moimi przyjaciółmi, znajomymi i w ogóle ludźmi o niczym. nie potrafię zacząć, ani wtrącić się do jakiego kolwiek tematu rozmów. może to głupie co mówię, ale dla mnie ważna jest komunikacja z innymi ludźmi nie tylko przy pomocy gadu gadu lub czymś w tym podobnego. może wiecie co trzeba zmienić, bądź co muszę zrobić... Proszę odpowiedzcie pozdrawiam....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 13:53 
na pewno nie jest nic z Toba nie tak, po prostu może masz jakiś problem, który Cie dręczy, nie możesz sobie z tym poradzic, nie masz ochoty przez t z kimkolwiek rozmawiac ablo widywać kogokolwiek, a wiadomo interakcja miedzyludzka jest bardzo ważna, pozwala nam własnie zapomnieć o problemach, smutkach, więc najpierw zastanów się, czy jest coś co Cię trapi i pogadaj z kimś bliskim


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 20:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 20:00
Posty:2
Tez tak kiedys mialam ale myslę ze to taki okres w zyciu kiedy nie wiesz co masz powiedziec i coraz czesciej zastanawiasz sie czy to co mowisz nie jest glupie. Moim zdaniem poprostu dorastasz:). Moze myslisz ze nie masz nic do powiedzenia ale pamietaj ze wazne jest wyrazanie swoich uczuc. Napewno w najblizszym czasie znajdziesz kogos z kim bedzie ci sie dobrze rozmawialo i zkim znajdziesz temat do rozmowy:).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-05, 20:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Dokładnie :D Typowe objawy dorastania :D Sposób na to? Najlepiej przystopuj z gg a zacznij kontaktować się w realu ;-) mi pomógł obóz harcerski :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-05, 20:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Razjel napisał(a):
Dokładnie :D Typowe objawy dorastania :D Sposób na to? Najlepiej przystopuj z gg a zacznij kontaktować się w realu ;-) mi pomógł obóz harcerski :-D


Oj i to jak Ci pomógł :diabel: :diabel: :diabel:

Kutikula wyrośniesz z tego ;) ja też tak miałam, a co ze mnie wyrosło :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-05, 20:41 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
No widzisz :D Nawet takie wcielenie zła jak ema miało takie coś i jakoś jej przeszło :-P Dobrze że nie musiała używać wody święconej tylko wyrosła :-P Będzie dobrze zobaczysz sama za jakiś czas :-D

Ja Ci dam wcielenie zła :> To że woda święcona mnie parzy jesczez nic nie znaczy, wypraszam sobie :> :> :> i proszę bez off topów :> bo będę bezwzględna :diabel: :diabel: //ema


Ostatnio edytowano 2008-04-05, 20:43 przez Razjel, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO