dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Skuteczny treninig kontroli emocji
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-28, 22:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-20, 15:48
Posty:8
Brak kontroli emocji to wg. mnie bardzo powazne zagadnienie. Ile to juz razy slyszalem lub widzialem jak ktos "napytal sobie biedy" poniewaz stracil kontrole nad swoimi emocjami...

Jak rozwiazac ten problem?Zlotego srodka nie mam, ale jest jeden dobry sopob, ktory sprawi, ze twoja kontrola emocji bedzie duzo skuteczniejsza.

Badz pozytywnie nastawiony do siebie i do innych ludzi. Trzymaj sie z daleka od sytuacji stresujacych. Ucz sie panowania nad swoimi emocjami. Warto przeprowadzi kilkudniowy (np. 7) , trening emocji. Przez ten czas nie wolno Tobie dopuscic do siebie negatywnych emocji. Jesli jednak zauwazysz, ze odczules gniew, irytacje wobec siebie lub kogos innego, rozpocznij trening od nowa

Powodzenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-01, 11:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 18:37
Posty:137
Należy umieć kontrolować swoje emocje jest to bardzo przydatne w wielu sytuacjach zyciowych :)

_________________
http://julie.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-02, 20:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
A mógłbyś sie odnieść gdy mówisz o skutecznej metodzie kontrolowania emocji, jak ta metoda się ma do ekspresji pantomimicznej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-10, 15:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-20, 15:48
Posty:8
Tu juz decyzje pozostawiam Tobie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skuteczny treninig kontroli emocji
PostNapisane: 2010-03-12, 11:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-11, 17:21
Posty:31
tomek1860 napisał(a):
Brak kontroli emocji to wg. mnie bardzo powazne zagadnienie. Ile to juz razy slyszalem lub widzialem jak ktos "napytal sobie biedy" poniewaz stracil kontrole nad swoimi emocjami...

Jak rozwiazac ten problem?Zlotego srodka nie mam, ale jest jeden dobry sopob, ktory sprawi, ze twoja kontrola emocji bedzie duzo skuteczniejsza.

Badz pozytywnie nastawiony do siebie i do innych ludzi. Trzymaj sie z daleka od sytuacji stresujacych. Ucz sie panowania nad swoimi emocjami. Warto przeprowadzi kilkudniowy (np. 7) , trening emocji. Przez ten czas nie wolno Tobie dopuscic do siebie negatywnych emocji. Jesli jednak zauwazysz, ze odczules gniew, irytacje wobec siebie lub kogos innego, rozpocznij trening od nowa

Powodzenia.


Zdradź jak ma wyglądać teki trening emocji po tygodniu jazdy metrem albo zatłoczonym autobusem;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-12, 12:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
tomek1860 napisał(a):
Tu juz decyzje pozostawiam Tobie...


No tak to wszystko wyjaśnia :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-12, 15:59 
Napisalem, ze nie mam zlotego srodka na to, aby w pelni kontrolowac swoje emocje.
Natomiast (przynajmniej mnie sie udaje) w mniejszym lub wiekszym stopnie, dzieki takiemu treningowi, mozna wyrobic w sobie nawyk zapanowania nad soba... :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO