dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Problem z dziewczyną
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-27, 23:38 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-26, 20:03
Posty:6
Witam mam taki problem, mam dobrą przyjaciółkę jednak od jakiegoś rouk zaczołem coś do niej czuć, przyjaźnimy się już 7-8 lat i chciałbym się ją zapytać czy moglibyśmy zostać parą, jadnak boje się że jeśli ona odmówi to już nie będzie to to samo że nasza przyjaźń się rozpadnie, boje się ponieważ niechce stracić przyjaciółki przez głupi mój błąd.

Jeśli napisałem to w złym dziale to przepraszam. Przepraszam również za błędy ortograficzne jeśli takowe wystąpiły.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-28, 20:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
hmm... ''czesć! zostaniemy parą?'' - szkoda słów...

lepiej jej jakoś zaimponować spedzac coraz wiecej czasu razem.. przezywać cudowne przygody i pewnego raz ;-) u jak bedziesz ją w wieosenny wieczor odprowadzał do domu wasze usta zbliżają sie a nad waszymi główkami wyskakuje serduszko... :)

wiem troche irracjonalnie to opisałam ale mniej wiecej o to chodzi.... do tego dodaj jeszcze szczere i dlugie rozmowy wspolne imprezy... :) ROZKOCHAJ JĄ W SOBIE! ;-)

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-06, 17:39 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Najważniejsza rzecz - czy rozmawialiście kiedyś o miłości między przyjaciółmi? Skoro się przyjaźnicie, zapewne rozmawiacie na wiele tematów. Spytaj jej jakie ma zdanie na ten temat np. pod pretekstem zasłyszenia jakiejś historii, czy postu przeczytanego na forum. Możesz napomknąć, że 'to tak jakbyście Wy mieli zostać parą'. Jeśli zdecydowanie skrytykuje taką opcję, spytaj czemu. Wszystko oczywiście w ramach rozmowy-ciekawostki, a nie wyznania. Jeżeli okaże się, że ona nie popiera takich związków, możesz obrócić wszystko w żart, albo utrzymywać że była to najzwyklejsza w świecie rozmowa. Chyba nie warto ryzykować wyznań i poświęcać przyjaźni, jeśli nie wiesz czy cos z tego wyjdzie. Ale możliwe też, że będzie chciała i da Ci to do zrozumienia - wtedy droga wolna ;)

przenoszę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO