dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lęk przed wszystkin
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-09-04, 20:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-09-04, 20:10
Posty:1
Pewnie niektórym wyda się to głupie, ale ostatnio miałam lekki problem ze zdrowiem. Dwa tygodnie temu dopadła mnie kolka nerkowa (pierwsza w życiu), okropny ból przeszło. Po pary dniach wrócił w lekkiej postaci, zanikła, na drugi dzień to samo aż w zeszla środę wróciła z okropna mocą. SOR, kroplówki, aż w końcu nadeszła konsultacja urologiczna bo mały kamyczek i cóż począć. Zaproponowano mi zostanie na oddziale, zdecydowałam się, zostałam. Czwartek był w miarę ok do momentu aż do mnie dotarło ze ja sie boje tego wszystkiego. Nagle cała praktycznie banalna sytuacja mnie przerosła. Od czwartku wieczora ryczalam, jak tylko mnie ktoś odwiedzał. W sobotę wyszłam ze szpitala, a w poniedziałek znowu ból :( lekki bo lekki ale w mojej głowie pojawił się powrót do szpitala, do braku apetytu z powody tego jedzenia, do wszystkiego niedobrego. Jak tylko zostaje w domu sama to wpadam w histeryczny płacz. Dlaczego nie mogę być zdrowa? Dlaczego nie chce odejść?-cały czas mnie te pytania przytłaczają :( wiem głupia sprawa, lidzie na świecie maja gorzej, ale ja sobie z ta sytuacja nie radzę :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lęk przed wszystkin
PostNapisane: 2019-09-05, 16:25 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
polecam fitolizynę... i dużo wody pić

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lęk przed wszystkin
PostNapisane: 2019-11-06, 13:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-11-06, 12:54
Posty:4
Praca nad sobą - u psychoterapeuty, a dodatkowo też na własną kieszeń - w domu. Tutaj np. są fajne materiały - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lęk przed wszystkin
PostNapisane: 2019-12-20, 14:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-21, 11:27
Posty:19
Czasami mamy gorsze momenty w życiu... jednak z reguły nie trwają one długo... zawsze po burzy jest słońce...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO