dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Antykoncepcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-15, 17:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
wiadomo w tym temacie, że tabletki najskuteczniejsze, ale jakie? macie swoje sprawdzone, ulubione? to były pierwsze jakie przepisał Wam lekarz? Zapraszam do dyskusji :)

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-16, 11:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-20, 10:32
Posty:29
moja kobieta od jakiegos czasu zazywa jakies tablety. nie jest zle jeszcze sie kochamy bo slyszalem ze libido bo po nich spada :P
dlaczego kobiety nie wola prezerwatyw?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-16, 21:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ulubione ?? :D
Tabletki przepisuje jak wiadomo lekarz specjalista - czyli ginekolog i wybór ich nie zależy od pacjentki ale od lekarza po wywiadzie środowiskowym z nią !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-17, 12:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-27, 12:21
Posty:10
Jasne, lekarz ma tu zdanie nadrzedne, ale musimy miec te swiadomosc ze i on bazuje na swoich korozysciach. to znaczy przepisuje nam tabletki ktore pasuja do naszego organizmu, ale tez najczesciej te ktorych producent, czy firma farmaceutyczna oferuje jakies prowizje. dlatego lepiej zaciagnac wczesniej jezyka i zaproponowac lekarzowi swoj wybor. mozna w ten sposob uzyskac dostep to tanszych pigulek, a rownie skutecznych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-17, 20:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-20, 10:32
Posty:29
zgodze sie z tym maretingiem u lekarzy, dostana dlugopis jakies kalnedarze i zaraz polecaja jakies nowosci.
najlepiej brac to co ma dobre opinie i polecane jest przez kogos znajomego albo wieszkosc ilosc osob


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-17, 22:21 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Miałam w Pl różnych lekarzy - w różnych miastach... i jedno mogę stwierdzić. Miałam jednych z najlepszych i poważnie traktujących sprawę lekarzy.
Cóż, przykre to co piszecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-18, 08:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
moje piguły dobrała mi moja ginekolog ,metodą prób i błędów ,po jednych miałam silne bóle głowy,po innych brak ochoty na sex,wszystko zależy od lekarza i od tego czy powiemy mu jak na te tabletki reagujemy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-18, 09:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
Są lekarze, gdzie przypiszą coś droższego nawet jak jest tańszy odpowiednik, ale w 99% pacjent nawet nie zada pytania, czy jest tańszy odpowiednik. Nie chce mi się wierzyć, że lekarz mając 2 leki, "polecany" i "niepolecany" da kobiecie "polecany" i jego będzie się twardo trzymał w przypadku antykoncepcji czy innych nazwijmy to przypadków. Oczywiście może go podac jako pierwszy i pewnie go da, ale jak kobieta zacznie źle reagować, to go na 100% zmieni, ale kto powiedział, że nie można spytac lekarza o cos tańszego, albo spytać go czy nie może przedstawic kilku rodzai?

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-19, 09:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-27, 12:21
Posty:10
Wręcz należy lekarza się pytać o rodzaje. Społeczeństwo nasze jest święcie przekonane w 'boskosc' lekarzy i to co oni przepisza jest święte, tak samo jak jego słowa. Nie dopytujemy się o ceny, zamienniki czy inne polecane rodzaje. Z tabletkami nalezy ostroznie postepowac, bo to hormony i indywidualne predyspozycje, ale mozna dowiedziec sie wsrod znajomych, ktore przyjmują podobne proporcje hormonow, jak na nie dziala dany producent, ceny itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2011-10-19, 19:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-13, 12:35
Posty:20
Ja od dawna zażywam już Dianę 35 ale tak jak piszą poprzedniczki zapytaj się ginekologa..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO