dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zdrowie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-06-15, 21:57 
https://bladymamut.wordpress.com/zdrowie/

Jest tylko jedna choroba: nieprawidłowo funkcjonujące komórki ciała i są dwie jej przyczyny: niedobory witamin, mikroelementów i enzymów niezbędnych do prawidłowego metabolizmu oraz zanieczyszczenie organizmu
toksynami” – Raymond Francis

Nasz organizm potrzebuje dziennie 90 składników odżywczych, które powinien pobierać z codziennego pożywienia. W tym powinno się znajdować: 60 minerałów, 16 witamin, 12 podstawowych aminokwasów i 3 podstawowe tłuszcze. Dłuższy niedobór któregoś z tych składników może prowadzić do różnego typu chorób. Nie wszystkie z nich, pożywienie dostarcza organizmowi w optymalnych ilościach.” – Joel Wallach

„Komary szukają stojących zbiorników wodnych, a nie powodują, że staw staje się nieruchomy”. – Rudolf Yirchow

„Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (…) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny.” – Bertrand Russell. 1953

“Może i genetyka ładuje broń, lecz to środowisko po­ciąga za spust”.- lek. med. Parnela Peeke, specjalista zdrowia publicznego Fight Fat After Forty

„Jakakolwiek interwencja profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna może być podjęta wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody osoby, której ma dotyczyć, udzielonej w oparciu o dostateczne informacje. W odpowiednich przypadkach zgoda powinna być wyraźna i może być wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie oraz z dowolnej przyczyny, bez stawiania takiej osoby w niekorzystnej sytuacji bądź powodowania jakichkolwiek niedogodności po jej stronie”.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2020-12-30, 18:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Bardzo ciekawy tekst. Będąc w temacie zdrowia chciałbym polecić wam sklep medyczny Diagnosis. Może się komuś przyda, kupuję tam od kilku lat dlatego mogę ewentualnie komuś doradzić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2020-12-31, 11:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
to czego potrzebuje nasz organizm to jedno a to czego wymaga dodatkowo przy problemach ze zdrowiem to drugie. ja mam np bardzo bolesne miesiaczki i okropne pms wiec musze je regulowac tabletkami, na chwile obecna biore ovarin i po nim czuje sie o niebo lepiej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2021-08-25, 13:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-11-19, 20:20
Posty:14
Jeśli chcesz wzmocnić organizm to zacznij brać Zestaw Power zwiera 3 rodzaje produktów na 2 miesiące przyjmowania. Cały pakiet jest idealnie przygotowany i sprawdził się u mnie w 100%. Dzięki temu twój organizm jet zdrowszy. Jelita są zdrowsze o od razu całe ciało jest zdrowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2021-08-26, 16:50 
Ważna jest diagnostyka, jeśli potrzebujecie badania rezonansem, to warto umówić się do dobrego centrum diagnostycznego. Ja chodzę w Warszawie do Radiomedica https://radiomedica.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2022-02-12, 18:23 
Oczywiste jest to, że trzeba pić odpowiednie ilości wody. Bez tego nasz organizm nie będzie na pewno prawidłowo funkcjonował... Ogólnie możecie nawet kupić sobie wodę alkaiczną, która ma jeszcze lepsze parametry jak zwykła woda. Taka woda jest dostępna chociażby w Biedronce i nazywa się Polaris Ph . W sieci poczytajcie sobie czym charakteryzuje się taka woda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2022-03-07, 16:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Mnie interesuje zdrowie i często czytam różne blogi o tej tematyce, jednym z ciekawszych dla mnie okazał się być https://zdrowie-suplementy.pl/co-to-znaczy-dobre-zdrowie/?fbclid=IwAR3a1SAXvHNIXZkoBfWc4Ejp8PYlj_Q_v-UnaXhRBN7MKrM__YfAn33XFI4 jeśli nie słyszeliście o tej stronie, to zachęcam zajrzeć i poczytać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2022-04-20, 19:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-01-13, 13:14
Posty:21
Dla mnie bardzo ważne zawsze jest też to, by dbanie o zdrowie było... zdrowe. Dlatego też np zainteresował mnie temat dmso. Tutaj jest dostępne w płynie - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn, bardzo fajna rzecz. Polecam się zapoznać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2022-04-26, 20:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
A jeśli chodzi o jelita i wypróżnianie, to na pewno poleciłabym też zapamiętanie tej strony https://stophemoroidom.pl
Z pewnością wyjdzie to nam na zdrowie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowie
PostNapisane: 2022-12-05, 12:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Neurochirurg był mi potrzebny na już i zapisałem się do Pana Macieja Mielczarka, pomógł mi od razu. Jeśli chodzi o wizytę u niego to przyjmuje prywatnie, ale naprawdę warto.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO