dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Odkurzacz dla alergika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-07, 20:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Moja koleżanka ma alergię na kurz i roztocza. Ma piękne dywany w domu, których podejrzewam nie pozbędzie się. Powiedzialam, że rozejrzę się za jakimś przyjaznym odkurzaczem dla niej. Ale nie wiem co jej polecić :-/ . Sporo tego jest na rynku, może jakieś doświadczenia z takim sprzętem czyszczący macie? ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-07, 20:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-10, 16:24
Posty:81
Lokalizacja: MyszkĂłw
Jestem alergikiem kurz jest moim wrogiem, ale jak odkurzam to nic mi sie nie dzieje xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-09, 01:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
Ja również jestem alergikiem... Mama też. Więc w końcu poszukaliśmy czegoś bardziej odpowiedniego i udało się znaleźć model, który spełniał wszystkie nasze oczekiwania :)
Ważne, aby taki odkurzacz miał filtr HEPA.

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-31, 00:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-11, 21:29
Posty:25
Nie wiem, gdzie można znaleźć takie odkurzacze, ale na alergia.med.pl jest wiele sprzętów antyalergicznych dla dorosłych i dzieci.. Może coś innego okaże się przydatnym dla twojej koleżanki. To, co proponują ma dobrą jakość, więc spokojnie możecie się rozejrzeć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-02, 14:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Weszłam sobie na ta stronkę i przejrzałam jest interesująca. Nawet nie wiedziałam, że takie odkurzacze są dla alergików, ale trochę drogie te sprzęty są... :-( Może pościel nie byłaby złym wyjściem, ale chyba w pościeli nie zbiera się kurz i roztocza, najbardziej chyba w dywanach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-02, 22:34 
Dobrze jest co jakiś czas wyprać dywan. i nie trzeba nawet specjalnie odkurzacza piorącego kupować, bo za złotówkę można w komforcie wypożyczyć. Warto chociażby spróbować. Może akurat pomoże.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-19, 16:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
Jeżeli chcesz odkurzacz typowo dla alergików, to tak jak już tu ktoś wyżej pisał ważne żeby posiadał filtr HEPA. Mogę Ci polecić takiego Electrolux . Usuwa z powietrza nie tylko alergeny ale i inne szkodliwe zanieczyszczenia. Poza tym Electrolux to bardzo dobra firma no i cena też wydaje mi się w porządku ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 21:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Zajrzyj na moderni.pl. Mają bardzo miłą i pomocną obsługę, doradzili mi niejednokrotnie w wyborze sprzętu domowego, ostatnio na przykład kupiłam u nich sokowirówkę, jestem z niej baaardzo zadowolona! Myślę, że i dla Twojej koleżanki znajdą coś odpowiedniego :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-21, 16:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-17, 19:50
Posty:6
Idealnym sklepem dla alergików jest alergia.med.pl - sklep poświęcony w 100% produktom dla tych osób. Wiele produktów z tamtąd pomogło mi w miare normalnie żyć. Obsługa zawsze odpowiednio doradzi...

_________________
Lepiej być kretem niż kretynem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-30, 03:14 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
aerobit - ależ oczywiście, że w pościeli też się zbierają kurz i roztocze!!! Dlatego dużo osób szuka antyalergicznych materiałów albo dobrych pralek z odpowiednią funkcją...
pineska - nawet fajny, taki malutki, ale ja bym nie chciała workowego, bo to siedlisko "zła" ;) Pojemnik zawsze można wymyć no i nieco bardziej ekologicznie ;) Tutaj zestawienie bezworkowych z filtrem HEPA od LG

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO