Forum dyskusyjne. Przyjazne forum.
http://www.nakazdytemat.pl/

Dobry dentysta
http://www.nakazdytemat.pl/medycyna/dobry-dentysta-vt16498.htm
Strona 1 z 1

Autor:  magdaszabla [ 2018-12-31, 15:41 ]
Tytuł:  Dobry dentysta

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

Autor:  kinjjjj [ 2019-02-07, 10:47 ]
Tytuł:  Re: Dobry dentysta

Wiesz co, jeśli chodzi o Toruń to dużo ludzi mi polecało KSE na Ugory w tej nowej galerii Polna Parka. Byłam niedawno i też mogę ich pochwalić. Miałam robione piaskowanie i wybielanie. Efekt bardzo naturalny, nie mam sztucznego uśmiechu rażącego bielą po oczach, ale zęby są takie ładnie naturalnie białe, prawdziwe, to mi się podoba.

Autor:  snołka [ 2019-03-20, 12:49 ]
Tytuł:  Re: Dobry dentysta

Ja mam wykupiony pakiet stomatologiczny w lux med i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Mam za darmo wszystkie przeglądy a jak jest potrzeba to zęby są bardzo dokładnie zaleczone.

Autor:  meliska [ 2019-03-25, 09:14 ]
Tytuł:  Re: Dobry dentysta

Taki pakiet to dobra, przydatna rzecz, sama mam go od niedawna i po przeglądzie dwa zęby mam zaleczone. Bardzo dokładnie, dentyści pracują na nowoczesnym sprzęcie, gabinety są bardzo dobrze wyposażone.

Autor:  Ela78 [ 2019-04-01, 15:25 ]
Tytuł:  Re: Dobry dentysta

A ktoś myśli o wybielaniu zębów ? Jak już zdecydowałaś się na wybielanie, to zdecydowanie u profesjonalistów http://stomatologiapolak.pl/ . Biel będzie trwalsza i dłużej się utrzymywała.Naturalne metody mogą pomóc, ale również i zaszkodzić, a ich efekty będą się utrzymywały krócej. Sama byłam na zabiegu i jeden skuteczny zabieg przewyższa masę domowych sposobów i metody prób i błędów.

Autor:  lammka [ 2019-09-17, 10:52 ]
Tytuł:  Re: Dobry dentysta

Chodzę do kliniki Villa Nova w Warszawie. Leczenie jest rewelacyjnie prowadzone. Pełen profesjonalizm. Przez cały proces leczenia czyli ponad 8 miesięcy, czułam się bezpiecznie i miałam poczucie spokoju i pewności, że wszystko zakończy się bardzo dobrze.

Autor:  aaneczkaa [ 2019-09-19, 10:23 ]
Tytuł:  Re: Dobry dentysta

Jesli ktoś rozważa Warszawę to w stolicy rónież polecam Villa Nova Dental Clinic. Jeszcze nie trafiłam na tak fajnego dentystę jak tam. Miła atmosfera, zero bólu i zęby leczone profesjonalnie, a to jest dla mnie podstawa jeśli chodzi o leczenie zębów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/