dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

badania usg
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-12-07, 14:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Hej czy polecacie robienie badań usg w medic housie w Krakowie? Potrzebuję ich na szybko a słyszałem że tam wszystko sprawnie idzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: badania usg
PostNapisane: 2022-01-03, 14:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Nie znam, nie byłem tam, ale robiłem USG barku w Warszawie, w Multimed. Po pierwsze udało się załatwić badanie w ciągu kilku dni, a to było dla mnie kluczowe. Po drugie - wszystko na konkretną godzinę, a nie na zasadzie - z kolejki. Po trzecie - takiego sprzętu, to ja jeszcze nie widziałem. Ogólnie wygląda to imponująco, szybko załatwione i tak powinno wyglądać załatwianie badań w tym kraju.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: badania usg
PostNapisane: 2022-04-28, 13:45 
Co do Multimedu, to robiłem tam USG brzucha. Poza tym, że miałem szybko termin, podobało mi się też to, że wcześniej sami zadzwonili, żeby mnie powiadomić, jak mam się przygotować do badania - jak z dietą itd. Nigdy wcześniej tego nie miałem - później pretensje, że człowiek coś źle zrobił. No i wrażenie robi też późniejsza organizacja. Nowoczesny sprzęt, porządne rozwiązania, pełna informacja, zalecenia. Tak się powinno organizować takie rzeczy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO