dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

prywatna opieka medyczna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-04-30, 21:50 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
szukam miejsca, które zapewni kompleksową opiekę medyczną mi i mojej rodzinie. zależy mi by w razie choroby szybko udać się do specjalisty,a także na miejscu móc wykonać wszystkie potrzebne badania. możecie coś polecić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-02, 19:03 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Każda prywatna przychodnia ma teraz pakiety rodzinne. Ja korzystałam akurat z Medicover i jestem zadowolona, ale moja siostra korzysta z Luxmedu i też sobie chwali. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-06, 23:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
dobrze wiemy jak działa państwowa służba zdrowia, więc wolałabym nie być na nią skazana, stąd pomysł aby wykupić pakiety w prywatnym szpitalu. Możesz mi napisać na jakie pakiety możecie liczyć i ile was to miesięcznie kosztuje, tzn. jeśli chodzi o Twój medicover i ten Lux Med Twojej siostry?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-08, 15:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-17, 23:46
Posty:64
I w ten sposób pompujemy kolejną kasę w coś co powinno zapewnić nasze państwo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-09, 09:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
aaneczkaa - najlepiej odezwij się do nich, to Ci podeślą rozpisane abonamenty, co który zawiera i za ile. :) Można ponegocjować stawki indywidualnie zawsze.

brendalee - rozumiem zatem, że kiedy mam chore dziecko i odmawia mi się przyjęcia go w przychodni, albo sama jestem chora poważnie, wymagam pilnej diagnostyki i wyznacza mi się termin wizyty u specjalisty za 3 miesiące, to powinnam pokornie czekać w imię zasad wyższych? Skoro Państwo nie zapewnia mi odpowiedniej opieki medycznej, szukam jej tam, gdzie ją oferują. I szczerze mówiąc tak - wolę pompować pieniądze w sektor, który daje mi to czego ja oczekuję, niż w składki ubezpieczeniowe, które nie gwarantują kompletnie nic.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-12, 15:11 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
dziękuję za informacje, z pewnościa odezwę się do tej przychodni ponieważ to wiarygodny szpital poczytałam co nieco nich na necie i mają dobra opinię. A co do prywatnej służby zdrowia to zgadzam się w 100% z Toba samba_mamaba, gdzie mamy się leczyć jak nie w prywatnym szpitalu. Teraz pąłcisz składni na państowwą służbę zdrowia, a jak naprawdę będzie Ci coś dolegąło to nie dostaniesz tej pomocy, albo też wyznaczą ci termina za pół roku albo za 2 lata na zabieg.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-13, 14:23 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-07-31, 14:10
Posty:8
przez kilka lat mój pracodawca zapewniał taki pakiet medyczny i jest to genialne rozwiązanie. jeśli tylko czegoś potrzebowałem umawiałem się do lekarza na nastepny dzień i bez kolejki wszystko załatwiałem. Zupelnie inne podejscie do klienta niz w państwowych przychodniach i szpitalach gdzie jest się złem koniecznym


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-13, 20:44 
PEWNIE że całkiem jest inaczej u prywatnego lekarza. Chociaż powiem Wam, że ludzie przestają chorować .
3 lata temu gdy byłam w tym ośrodku to tłum straszny a dziś były pustki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-14, 10:45 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Z całym szacunkiem Ewelinaaa - ale takiej głupoty, to ja od wieków nie czytałam. Nie wiem, czy tak trafiłaś czy źle się rozglądałaś, ale nie od dziś wiadomo, że aby dostać się do lekarza w przychodni państwowej, trzeba stać w kolejce do rejestracji od wczesnych godzin rannych. Na wizyty u specjalistów czeka się tygodniami. Fora medyczne i media przez cały czas grzmią na temat przepełnionych przychodni, szpitali, placówek i braków kasy na leczenie ludzi. A Ty wyskakujesz z radosnym "ludzie przestają chorować (...) dziś były pustki". No przepraszam, ale ręce opadają jak dorosła, teoretycznie myśląca osoba pociska takie bzdury.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prywatna opieka medyczna
PostNapisane: 2014-05-14, 13:48 
Jak widać teoria mija się z praktyką. Ja naprawdę byłam, gdzie nie było tłumu a to publiczny częściowo ośrodek i wydaje mi się że w części komercyjnej było więcej ludzi niż w tej na NFZ. Nie twierdzę że tak jest wszędzie,do mojej Pani doktor rodzinnej nawet jak się zapisze czekam 3 godziny,idąc po receptę też się czeka, aby podpisała. Tym właśnie prywatne leczenie się różni od publicznego i jest fajnie.
Tylko czy każdego jest na takie leczenie stać ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO