dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

co o tym myślicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-02, 11:45 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
https://www.youtube.com/watch?v=30bRE9jusLs&feature=share

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co o tym myślicie?
PostNapisane: 2018-09-02, 13:42 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
jestem tuż po leczeniu (chirurgicznym ) woreczka żółciowego. Zanim wykonano zabieg, przez 5 miesięcy zderzałem się z procedurami medycznymi. Co pewien czas (w oczekiwaniu na zabieg - 4 miesiące) stan zaostrzał się, w efekcie trafiałem do szpitali. Jednym z przejawów stosowanych procedur (nawadnianie, antybiotyki, leki rozkurczowe itp) było pojawianie migotania przedsionków. Mimo, że potrafiłem jednoznacznie określić moment "migotania", lekarze za nic nie dopuszczali do myślenia, że ordynowany mi antybiotyk (w krótkim czasie po jego podaniu) jest jego "spustem"(termin medyczny). W literaturze medycznej (niemiecki lekarz Matthias Rath) wyraźnie określa (na podstawie publikowanych badań) ,że mogą istnieć takie spusty w postaci najróżniejszych substancji, natomiast podstawową przyczyną jest zachwianie równowagi wapniowo-magnezowej w organizmie skutkujące także wadliwą pracą serca. prosiłem medyków o suplementację elektrolitami (z treścią także Mg i Ca), używali betablokerów. Po powrocie do domu użyłem suplementu z Mg i Ca (bo działanie betabl. ustępowało) i w ciągu 2 dni rytm się umiarowił.
Innym kazusem jest zapisanie mi do stosowania antybiotyku (po opuszczeniu szpitala) w którego przeciwwskazaniach wyraźnie jest zakaz stosowania w przypadkach choroby wątroby. Z wystąpienia J. Zięby wyraźnie wynika, że lekarz ściśle stosujący się do procedur, w przypadku zgonu pacjenta nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Nie podnosiłem w stosunku do lekarzy zastrzeżeń bo byłem zdany wyłacznie na ich "łaskę"

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO