dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie buty polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-04-09, 13:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-03-20, 13:20
Posty:6
Hej, czy według was buty takie jak baleriny damskie, mokasyny, baletki, balerinki, lordsy. Pasuje zakładać do sukienek. Bo ostatnio zakupiłam bardzo wygodne baleriny z zapięciem ze strony https://zoio.pl/obuwie/baleriny-espadryle-lordsy. Teraz zastanawiam się czy pasuje je nałożyć na weselę. Jakie buty poleciły byście do bordowej sukienki nad kolano?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty polecacie?
PostNapisane: 2018-05-10, 10:26 
A ja generalnie lubie różne buty nosić, zalezy do jakiego ubioru., do jakiej sukienki, np. do takiej https://e-hexe.com.pl/nowosci-205/sukienka-na-cienkich-ramiaczkach.html często zakładam szpilki czarme i wyglądają extra!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie buty polecacie?
PostNapisane: 2018-10-29, 22:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-20, 13:30
Posty:6
Baleriny, jak najbardziej pasują do sukienek. a jakie buty polecacie na jasień?
Oglądałam ostatnio tanie buty Kup Buty i spodobały się mi zamszowe sztyblety. Ale czy będą dobre na deszczową jesienną pogodę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty polecacie?
PostNapisane: 2019-06-19, 09:24 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Na jesień i wczesną wiosnę polecam trampki bądź tenisówki, są stabilne w kostce nie tak jak balerinki. Zarazem są też bardzo wygodne i można nosić nawet cały dzień nie ryzykując obtarcia pięty, odcisków i innych "cudów". Tak przynajmniej mam w tenisówkach kupionych w Cross jeansie: https://www.butyraj.pl/product-pol-24241-Trampki-niskie-tekstylne-czerwone-Cross-Jeans.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty polecacie?
PostNapisane: 2019-06-21, 10:17 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Hejka popieram Tereskę, trampki z CJ stabilizują dodatkowo stopę i nie jest tak łatwo o zwichnięcie jak w balerinkach. Poza tym są bardzo wygodne, też je noszę. Mam nadzieję, że w przyszłym roku oferta damskich o małym rozmiarze (37/38) będzie jeszcze bogatsza niż tegoroczna oferta sklepu. Niemniej z moich jestem bardzo zadowolona. Co do jesieni, to jesienią ja już przechodzę na adidasy, one wtedy sprawdzają się najlepiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO