dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Adriana a High skinny jeans
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-10, 18:09 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Hejka widzieliście ostatnio spodnie jeansowe Adriana super skinny z Cross jeansu? Co o nich sądzicie? Mi się bardzo podobają, do tego ten kolor - mid blue :) Oglądałam też podobne w Wrangler - High skinny jeans, kolor błękitny z wysoką talią. Cena nieco bardziej mnie tu poraża, więc chyba lepsze będą te z Crossu no nie? :-) Pomijam, że słyszałam sporo pozytywnych opinii o towarach tej firmy, że wytrzymałe, że nie farbują i takie tam :-P Co byście wybrali?
https://www.jeansstore.pl/spodnie-damskie/147137-cross-jeans-adriana-mid-blue-p-461347-8699438736777.html tu tylko 179,90zł
https://www.wrangler.pl/pl-pl/odziez-damska/high-skinny-jeans-w27hcz96n.html zaś tutaj aż 329zł
Zastanawiam się, co wybrać i co wy byście wybrali? Ja bardziej skłaniam się ku Adriana z CJ.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Adriana a High skinny jeans
PostNapisane: 2019-07-12, 18:24 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Na moje oko i finanse hihi, spodnie Adriana wygrywają, są bardziej eleganckie i po prostu ładne.
Wranglera mniej mi się podobają, ale też cena dobiła, więc wybór zamówienia mam zgodny z twoim zamawiam Adriana z Crossu. Co do firmy ja osobiście mam od nich plecak, trampki, parę bluz i jak dotąd żadne z tych rzeczy nie zrobiło mi "świństwa" w postaci rozdarcia, plamy itp. więc o kwestię jakości możesz być spokojna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO