dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Spódnica Ellie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-23, 19:55 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Hej co myślcie o spódnicy jeansowej ala lata 80/90-te - Ellie - jest w kolorze błękitnym. Mi osobiście wydaje się super. Mają swoją klasę i styl! Myślę, że kupię sobie właśnie tą na najbliższą zabawę. Gdyż nic z konkurencyjnych firm nie wydało mi się warte uwagi. Tylko własnie Ellie z Cross Jeansu przykuła moją uwagę :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Spódnica Ellie
PostNapisane: 2019-07-23, 22:19 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 14:12
Posty:1265
Spódnica bardzo ciekawa, aż łzy cisną się do oczu gdy, przypomina mi się moja młodość, gdy szalałam na tamtejszych zabawach, w tamtych jeszcze często "bazarowych" ciuchach zwanymi teraz po prostu podróbkami z drugiej ręki. Bardzo podobny spódnica Ellie ma styl i wykrój, fajnie nawiązuje do przeszłości. Coś czuję, że jak będzie możliwość to wreszcie zamówię org. i też poszaleję, choć już w innym klimacie z innymi ludźmi. Miłej zabawy Tobie życzę Werciu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Spódnica Ellie
PostNapisane: 2019-07-27, 22:06 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Dziękuję spódnica Ellie już jest w domu, jest super. Bardzo wygodnie mi się ją nosi i rzeczywiście czuję się jakby ktoś cofnął czas. Aż do tego fragmentu gdy byłam nieco młodsza i szalałam to tu to tam ;)
Polecam tą spódnicę każdemu kto ma sentyment do przełomu lat 80/90 tych. Przesyłka z Cross Jeansu doszła bardzo szybko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO