dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Projektowanie - dla zabawy i na poważnie :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-06, 13:49 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-04, 13:22
Posty:25
Umiejętność robienia zakupów to jedno, umiejętność projektowania to drugie - i właśnie a propos tego drugiego - lubicie? bawicie się w to?
Kilka zaprojektowanych przeze mnie ciuszków podchwyciła krawcowa - moje rysunki to totalna amatorszczyzna, ale ponoć zobaczyła w nich to coś - no i uszyła :)
A wy? Rysujecie czasami wymarzone stroje? ;) a może szyjecie? :)

_________________
serio, serio?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-14, 13:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
U mnie z rysowaniem jest kiepsko. Ale lubie mode komentowac i byc na biezaco. Czasem ogladam rozne programy gdzie komentuja wlasnie ubior. Teraz wyczailam fajna stronke polishystyle.pl gdzie tez mozna porozmawiac o ciuchach. Raichu a uszyte ubrania byly na ciebie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-20, 13:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-19, 17:12
Posty:3
Teresito, o ciuchach i stylu można też porozmawiać na stylio.pl :->
Ja się kiedyś bawiłam w "udoskonalanie" strojów przy pomocy maszyny do szycia. I nawet mi to dobrze wychodziło, tylko popsułam maszynę do szycia i już nic z tego. Ale myślę, że fajnie by było powrócić do tego hobby. Zwłaszcza, że w sklepach jest teraz duzo szmiry, czyli ciuchów na raz za duże pieniądze... :-?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-17, 20:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-17, 19:50
Posty:6
a ja czasami sobie porysuję, a jak mi się spodoba i chęci mam to uszyję też. Z tym, że jestem tylko zapaleńcem - amatorem i nie zawsze jest to perfekcyjne wykonanie, ale zawsze bardziej cieszy niż kolejny ciuch z masowej produkcji :-D
a najwspanialsze jest wygrzebywanie ze strychów ciotek ich kreacji z lat młodości i przerabianie :mrgreen:

_________________
Lepiej być kretem niż kretynem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-14, 17:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
U mnie jest kiepsko zarówno z szyciem jak i rysowaniem:) Czasami bardzo żałuję bo chciałabym mieć jakiś ciuch, który "mam w głowie" ale nie potrafię tego w żaden sposób sensownie przekazać. To świetna sprawa móc sobie samemu szyć ciuchy

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Projektowanie - dla zabawy i na poważnie :)
PostNapisane: 2010-08-19, 14:36 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-08-13, 13:30
Posty:23
A ja projektuję od zawsze, Już jako pięciolatka z ołówkiem i kartka w ręce wymyślałam kreacje;) (wiadomo, że trochę to ewoluowało przez ten czas;p)
Ale do teraz lubię to robić, wkurzam się, że w sklepach nie ma takich ubrań, jak sobie wymyślę, dlatego wczoraj wyciągnęłam z pawlacza maszynę - dostałam 2 lata temu i nawet jej nie odpakowałam;/ Czas na realizacje projektów nadszedł;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO