dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Peelingi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-14, 18:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Ostatnio wiele słyszałam na temat linii peelingów chemicznych, gdzie stosowane są w zależności od rodzaju problemów skórnych różne kwasy, mam dość widoczne przebarwienia na twarzy i chce coś z nimi zrobić, podobne peelingi te dają świetne rezultaty na różne problemy, pomyślałam, że może takie peelingi będą dla mnie rozwiązaniem? co myślicie na ten temat? stosowałyście takie peelingi?

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-14, 19:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-29, 21:07
Posty:4
Zależy jak bardzo masz problemy z cerą i czy stosowanie kremów, peelingów czy maseczek nie dały do tej pory rezultatów? Jeśli próbowałaś już wiele i nie widzisz znacznej poprawy - to ja polecam wybrać się właśnie na wspomniany wyżej przez Ciebie peeling chemiczny.
Jeśli borykasz się z przebarwieniami, z pewnością kosmetolog dobierze Ci kwas mlekowy. Może zastosuje też inne kwasy - ale to już musi indywidualnie dobrać po obejrzeniu Twojej twarzy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-15, 12:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-15, 11:56
Posty:2
Powinnaś wybrać się do kosmetyczki, która dobierze odpowiedni zabieg, dla twojej buzi. Zapytaj ją o żel złuszczający do skóry łojotokowej, zawierający kwas azelainowy, który działa przeciwzapalne i antyoksydacyjne, likwiduje rumień i krosty. Zmniejsza wydzielanie łoju. Działa przeciwbakteryjnie. Hamuje tyrozynazę, dzięki temu wyrównuje koloryt skóry.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-15, 18:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Zgadzam się z Floral . Moim zdaniem kwas mlekowy powinien tobie dostatecznie pomóc w przebarwieniach. Nie jest łatwo się ich pozbyć, wiem coś o tym. Potrzebna jest seria zabiegów, u mnie to było około 10, ale cera jest już gładziutka i bez przebarwień :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-15, 19:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-26, 13:49
Posty:1
Hej!
Z przebarwieniami skórnymi i problemem łojotokowym, który był dla mnie udręką walczyłam dość długo. Mi osobiście pomógł peeling chemiczny z użyciem kwasu mlekowego, który posiada właściwości złuszczające, działa wybielająco i wyrównuje koloryt skóry. I plusem takiego peelingu jest to, że śmiało można go stosować latem :) Kilka takich zabiegów i efekt murowany :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-16, 19:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-26, 23:00
Posty:7
Z pewnością pomógł by Ci peeling na bazie kwasu mlekowego . Też miałam podobne problemy z przebarwieniami z tym, że u mnie pojawiały się wiosną latem pod wpływem słońca. Po regularnych zabiegach u kosmetyczki udało się mi pozbyć niechcianych przebarwień , a do tego skóra stała się gładsza . Korzystałam z poleconej kosmetyczki w salonie na Merliniego 4 w Wa-wie, może zabiegi są troche kosztowne ale tego efektu nic nie przebije :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-18, 12:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-18, 12:29
Posty:1
@pistacjowa masz rację. Peeling chemiczny na bazie kwasu mlekowego jest idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy. Moja siostra skorzystała z tego zabiegu i efekty były rewelacyjne - i tylko dzięki niej ja też się skusiłam - u nas problem jest niestety rodzinny.

Obie byłyśmy właśnie w warszawskim salonie urody na Merlinniego 4 - widzę, że ma spore zainteresowanie i dobrą opinię także zastanów się nad tym rozwiązaniem :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-05-23, 12:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-05-23, 11:56
Posty:24
Polecono mi peeling chemiczny i postanowiłam spróbować,czy to działa.Przyznam że jednak pomaga.W salonie urody na Merliniego 4 dobrano mi odpowiedni peeling chemiczny i wykonano go profesjonalnie.Dziś widzę duże rezultaty i jestem bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-06-14, 12:30 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A na moje oko mają mało klientów. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Peelingi
PostNapisane: 2011-06-30, 10:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
ooooo to musze o tym pomyslec :-) bo tez mam przebarwienia i tlusta buzie
ja robie pilingi kawitacyjne, w poniedzialek mam kolejny to od razu zapytam kosmetycki o te chemiczne...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO