dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

O urodzie...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-15, 09:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-05-13, 22:52
Posty:3
Lokalizacja: Bytom
:-) Każda kobieta chce być piękna. Pragnie podobać się płci przeciwnej. :-o O urodzie decyduje sylwetka, odpowiedni ubiór, modna fryzura, właściwy makijaż- brwi, ust,...... Oczywiście paznokcie, no i piękne zęby- musza być białe, bez najmniejszego ubytku........


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2014-05-19, 09:25 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
A gdzie miejsce na wewnętrzne piękno? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2014-05-19, 10:24 
wewnętrznego piękna nie dostrzega przeciętny mężczyzna. tylko się mówi że liczy się charakter ,ale nigdy nie wygra on z urodą ,nigdy, nie mówcie że nie jest tak.
nic nie ma takiego znaczenia jak uroda zewnętrzna. Ładne kobiety prawie nigdy nie są same ,a te brzydkie to nie są ważna, dorzuca im się tylko minusów,, kopie dołki, i czeka się aż wpadną i jeszcze utrudnia się im wyczłapanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2014-06-20, 18:21 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-05-25, 19:52
Posty:105
Kurcze Ewelinaaa. Ja nie należę do typu modelki a jakoś nie narzekałam swego czasu na powodzenie. Dużo zależy od charakteru ( to moje prywatne zdanie) i od tzw. aury. Bo co pięknej dziewczynie po urodzie jak to brzydko mówiąc "pustak" jest. Wydaje mi się, że facet chce mieć przy sobie towarzyszkę życia a nie lalkę na pokaz. Wiadomo od każdej reguły są wyjątki

_________________
Kobieta powinna być aniołem za dnia i diablicą w nocy .... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2014-06-20, 21:52 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
To prawda. :) Sama nie jestem typem modelki, a na zainteresowanie jakoś nigdy nie narzekałam. Są gusta i guściki, a poza tym jak to było w piosence... każda potwora znajdzie swego amatora. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2014-06-25, 21:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Ja się spotkałam z taki stwierdzeniem, że kobiety stroią się dla innych kobiet. Między kobietam zachodzi rywalizacja, chcą być ładniejsze, atrakcyjniejsze niż inne. Faceci często nie mają pojęcia o panujących trendach i takich tam..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2014-12-08, 21:37 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja się spotkałam z taki stwierdzeniem, że kobiety stroią się dla innych kobiet. Między kobietom zachodzi rywalizacja, chcą być ładniejsze, atrakcyjniejsze niż inne. Faceci często nie mają pojęcia o panujących trendach i takich tam..--> coś w tym jest, ale wydaje mi się że jednak faceci sa wzrokowcami i wygląd zewnętrzny ma dla nich duże znaczenie.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2021-04-22, 11:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Odkąd mam depilator Excellence, to non stop z niego korzystam, jest jednym z moich ulubionych. Myślę, że i dla was taki sprzęt się przyda, a możecie go bez problemu kupić w sklepie https://politaipl.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2021-05-06, 11:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
Witam, bardzo długo zastanawiałam się nad wypełniaczem, a dokładniej poprawą kształtu ust, ponieważ moje wargi są niesymetryczne. Koleżanka poleciła mi zabieg w Esderm, podobno wszystko wykonywane jest bardzo profesjonalnie, a efekty są zniewalające. Jednak trochę się stresuję i chciałam zapytać Was jak wygląda taki zabieg i ile on trwa?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: O urodzie...
PostNapisane: 2021-05-30, 18:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 23:13
Posty:23
Ja też jestem blisko tej decyzji, bo moja usta są z natury bardzo wąskie :) Na pewno taki zabieg wykonam u mojego zaufanego pana dra Migały w Klinice Sfera, do której chodzę na inne zabiegi. Taki zabieg jak powiększanie ust to jest naprawdę precyzyjna robota i tutaj lekarz musi mieć najwyższe kompetencje!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO