dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Grzywki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-01, 01:46 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
CZy macie? Podobają się wam? Wolicie proste czy postrzępione? I co jeszcze sobie ubzduracie o grzywkach.
Ja aktualnie posiadam grzywkę która jest prosta i za długa o jakies dwa centymetry i jak ja przyplaszczyc to mi oczy zasłania :roll: W ogóle ja mam tak że zawsz ezapuszczam za długo a potem jak ścinam to za krótko i mi jeszcze krzywo tną... Wg. prawie wszystkim jest twarzowo w grzywkach, nie znam osoby ktora zle w grzywce wyglada. I chcialam jeszcze powiedizec iz ola wyglada w grzywce bardzo ladnie, bo kiedys na forum sie zalila ze jej brzydko, nieprzyzwyczajona byla po prostu.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 08:44 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Heh mam tą beee grzywkę. Wszyscy się nią zachwycają ( moja babcia w szczególności ) a ja najmnieeeeej. Ogólnie już się przyzywyczaiłam... i mam taką zwykłą prostą... znaczy się prostą na moje włosy?? Wykręca się w każdą stronę, a po bokach mi streszy <blee> Pfff... nie mojwa wina, że przy samej głowie mi się loczki robią :mrgreen:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 10:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja też mam grzywkę - na ukos. Co więcej o tym powiedzieć, podoba mi się w sumie, na pewno lepiej wyglądam z niż bez.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 12:43 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja miałam kiedyś grzywkę, prostą i grubą: coś jak ta
i co? ładnie wyglądała, owszem, ładnie ale tylko uczesana, po wyjściu na ulicę już nie wyglądała tak idealnie prosto i gęsto bo włosy rozwiewały się na wszystkie strony i zamiast jednolitej grzywki tworzyły coś takiego czyli gdzie niegdzie było widać czoło, gdzieniegdzie było ich więcej.
dodam też, że bardzo pogorszyła się moja skóra na czole. Pory się rozszezyły, powstawały wypryski. Dodam, że jeśli nie chcemy by nam się szybko przetłuszczała to nie możemy uzywać na niej środków bez spłukiwania. Chociaż ja i tak częściej mylam swoją grzywkę niż całe włosy bo się częściej przetłuszczała - była krotsza no i częściej dotykana.
Przycinać ją trzeba było co 2 tygodnie. Zapuszczanie grzywki też bywa uciążliwe. Najlepiej wtedy zaopatrzyć się w opaskę lub wsowki i zbierać grzywkę do góry. Czoło też trochę przy tym odpocznie :)
teraz mam grzywkę na ukos i bardzo ją lubię bo wywija mi się jak Madonnie bez zadnej stylizacji :)

dodam, ze grzywki najladniej wygladaja u osob ktore maja dosyc wysokie czoło :) i ze nie lubie takich krótkich grzywek ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 16:13 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja mam grzywkę dość długą z tym że tak jak koleżance wyżej po wyjściu na dwór rozwala się (u mnie zupełnie) i na sam koniec jest takie coś dziwnie wyglądające, najgorzej jest jak jest wilgotne powietrze albo nie daj Boże pada deszcz, wtedy moja grzywka wywija się na wszystkie możliwe strony a ja mam ochotę wyrwać ją gołymi rękami :evil:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 17:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja mam dokładnie taką na ukos jak pokazała dream* problem rozwalanie na dworzu mnie nie dotyczy :)

Takie krótkie grzywki nie każdemu pasują, raczej w większości przypadków wyglądają nieciekawie, przynajmniej według mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 19:32 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
dream* napisał(a):
ja miałam kiedyś grzywkę, prostą i grubą: coś jak ta

Hmmm... ja chyba też coś mniej więcej pod ten deseń, ale mi się strasznie kręci i w ogóle <lol>

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 19:34 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
olka080 napisał(a):
dream* napisał(a):
ja miałam kiedyś grzywkę, prostą i grubą: coś jak ta

Hmmm... ja chyba też coś mniej więcej pod ten deseń, ale mi się strasznie kręci i w ogóle <lol>

to orazu po myciu trzeba uczesać jak jeszcze mokra a pozniej mozna spryskać lakierem ew. w mokrą wetrzec jakąś piankę utrwalającą ale jak mówiłam, często przez top grzywke trzeba myć częsciej niz reszte włosow.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 19:36 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
dream* napisał(a):
to orazu po myciu trzeba uczesać jak jeszcze mokra

Czeszę :) A do pianek lakierów etc. to nie jestem przekonana. Ogólnie ja mam lekko falowane włosy wiec nie ma szans na prostą ładną grzywkę :(

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 19:45 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
olka080 napisał(a):
dream* napisał(a):
to orazu po myciu trzeba uczesać jak jeszcze mokra

Czeszę :) A do pianek lakierów etc. to nie jestem przekonana. Ogólnie ja mam lekko falowane włosy wiec nie ma szans na prostą ładną grzywkę :(


ja tez mam! ;) a prostą grzywikę miałam :)
jeśli nalozysz malo lakieru to nie bedzie brzydko wyglądał, a w dodatku jeśli po jego wyschnięciu przeczeszesz jeszcze raz grzywkę to będzie wyglądalo w 1OO% naturalnie i nie powinna się kręcić. No i poza tym falowane grzywki też są bardzo ładne, np. takie ukośne ;)
a tu wariacje na temat grzywki i kolejne :)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO