dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Fluid do twrazy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-27, 17:03 
Kochani mam do was takie jedno pytanie, mianowicie, czy ktoś z was kiedykolwiek używał tego https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-skin-balance-professional ja właśnie się tak zastanawiam nad kupnem tego fluidu, kiedyś bardzo chwaliła go moja koleżanka, a wy jakie macie wrażenia i opinię?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fluid do twrazy?
PostNapisane: 2018-12-01, 19:13 
Ja mam twarz potrądzikową i posiadam wiele blizn. Niestety:( Długo szukałam odpowiedniego dla mnie fluidu, który skutecznie zakryłby wspomnienie po moim trądziku...Większośc produktów, które są mocno kryjące zapychają dodatkowo twarz i obciążają ją mocno. Długie poszukiwania w końcu przyniosły rezultat. Idealny dla mnie okazał się Fluid kryjący Cover z serii Make-Up Academie Bielendy. Polecam naprawdę wszystkim dziewczynom, które zmagają się z podobną przypadłością jak ja. Zapewnia on super krycie, a do tego twarz pod nim oddycha i nie świeci się po 4 h, jak większość fluidów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fluid do twrazy?
PostNapisane: 2018-12-03, 09:56 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To lepszy będzie podkład, który koryguje i kryje jednocześnie https://www.doz.pl/apteka/p124998-Vichy_Dermablend_3D_podklad_wyrownujacy_powierzchnie_skory_35_Sand_30_ml


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid do twrazy?
PostNapisane: 2019-01-25, 23:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Mi zależało na takim, żeby nie tylko krył, ale też żeby moja cera przestała się zwyczajnie błyszczeć. Jak to przy cerze mieszanej :( Bardzo polubiłam fluid matujący z Avene, to pierwszy fluid który zużyłam do końca i jak mi się skończył, to kupiłam taki sam tylko, że już nie w swojej aptece na osiedlu tylko na wapteka; lepsza cena, nie tylko tego kosmetyku; cera zupełnie inna, czuję się od razu pewniej, bo wiem, że dobrze wygląda moja cera; jest nawilżona, ale już się nie błyszczy;


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid do twrazy?
PostNapisane: 2019-03-12, 12:12 
Mirkax8 napisał(a):
Ja mam twarz potrądzikową i posiadam wiele blizn. Niestety:( Długo szukałam odpowiedniego dla mnie fluidu, który skutecznie zakryłby wspomnienie po moim trądziku...Większośc produktów, które są mocno kryjące zapychają dodatkowo twarz i obciążają ją mocno. Długie poszukiwania w końcu przyniosły rezultat. Idealny dla mnie okazał się Fluid kryjący Cover z serii Make-Up Academie Bielendy. Polecam naprawdę wszystkim dziewczynom, które zmagają się z podobną przypadłością jak ja. Zapewnia on super krycie, a do tego twarz pod nim oddycha i nie świeci się po 4 h, jak większość fluidów.


Super! To także mój ulubiony fluid. Do tego ostatnio zakupiłam z tej serii mgiełkę do twarzy Magic Water 3 w 1 i jest boska. Skóra po nim delikatnie się mieni, a podkład nie waży się. Można ją użyć jak bazę albo do wykończenia makijażu nadając lekki połysk, przy świetle dziennym efekt jest powalający. Świeża, wypoczęta skóra pomimo zaledwie 4h snu :3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fluid do twrazy?
PostNapisane: 2020-03-01, 21:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Nie jest to prosty wybór, bo fluidów jest sporo a znaleźć taki, który by dobrze krył nie było mi łatwo :P. Na szczęście już ten problem mam za sobą i zrobiłam solidny zapas Bielendą fluidem matującym z serii make-up academie :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid do twrazy?
PostNapisane: 2020-03-28, 20:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Ja mogę polecić fajny fluid matujący od Bielendy z serii make-up academie. Bardzo dobrze kryje a przy tym matuje na naprawdę długo. Nie ma potrzeby pudrować twarzy, czy używać chusteczek matujących <3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO