dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

zabiegi w SPA
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-30, 13:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Dziewczyny! Bywacie w salonach typu SPA&Wellness? Jakie macie doświadczenia z takiego typu miejscami? Ostatnio byłam pierwszy raz w salonie SPA, przy okazji wyjazdu firmowego na konferencję w Jastrzębiej Górze i w Hotelu Primavera, w którym mieszkaliśmy było właśnie SPA. No i się zakochałam w tych wszystkich masażach, maseczkach i zabiegach upiększających. Obawiam się teraz o zawartość mojego portfela po wypłacie, bo myślę, że mogę się uzależnić. Jakie są wasze ulubione zabiegi w SPA? Macie jakieś, które warto polecić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-30, 17:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Byłam w primaveraspa:) Ilość zabiegów jest imponująca-szczególnie spodobał mi się zabieg"cynamonowe pobudzenie":) Warto odwiedzać miejsca tego typu- każda chwila relaksu jest ważna

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-16, 15:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Zabiegi spa są super.
Uwielbiam powylegiwać się na maseczkach czy peelingach.
Może to trochę snobistyczne, ale uwazam, że po paskudnie cieżkich miesiącach w pracy po prostu na to zasługuje.

W ofercie Primavera SPA sa cudowne peelingi Kawowo – waniliowe na całego ciało...
Ile bym dała za taką przyjemność tu i teraz :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-05-31, 11:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
Ja na twoim miejscu skusiłabym się następnym razem na masaże - są naprawdę rewelacyjne. Szczególnie masaż piana i czekoladą - maja naprawdę bardzo duży wybór na stronie więc oferta jest faktycznie bardzo szeroka ale jak już mówiłam masaże, masaże, masaże....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-06-09, 22:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 22:41
Posty:1
Witam byłam w tym hotelu z koleżanką i musze powiedzieć że jesteśmy pod dużym wrażeniem tzn hotel super piekne miejsce oraz skożystałyśmy z kilku zabiegów SPA.POLECAM

www.afrodytaspa.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-10-15, 14:01 
A ja mam coraz większa ochotę wybrać się do SPA. Czekam tylko na więcej czasu i wybiorę się do Primavera Spa w Jastrzębiej Górze. Mam wielką ochotę na relaksacyjny masaż czekoladowy. Musze również popracować nad swoim ciałem, ponieważ mam coraz większy problem z cellulitem , a wiem że ten rodzaj masażu służy również walce z zastałą tkanka tłuszczową :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-10-25, 22:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
W Primavera nie byłam, ale SPA to relaks i odpoczynek w sam raz dla mnie. Zafundowałyśmy sobie z koleżanką ostatnio weekend relaksujący w Beskidach. Rano, fitness klub, potem masaż i maseczki w SPA, sauna i basenik. Wieczorem delikatna imprezka i drugi dzień znowu relaksik sportowo - maseczkowy. Było bosko.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-10-27, 16:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Noo takie wyjazdy są genialne! Ja marzę o takim weekendowym wyjeździe z przyjaciółką do spa żeby odpocząć i oddać się relaksowi w spa. Świetna sprawa. W ogóle jest tyle zabiegów fajnych do wybrania że ja nigdy nie wiem na co się zdecydować


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-12-12, 14:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-12-09, 23:13
Posty:2
A takie zabiegi SPA w Salonach Urody? Ja mam pod domem Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l (przy Karolkowej 50). Może macie jakieś zdanie na temat oferty tego punktu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zabiegi w SPA
PostNapisane: 2010-12-14, 13:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 09:26
Posty:17
SPA przy dzisiejszym tempie życia to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu, odstresowanie się i zrelaksowanie. Jak się jeszcze wybierze odpowiednie miejsce, to można być pewnym, że taki pobyt w SPA będziemy wspominać z dużą przyjemnością. Niektóre SPA mają znakomite oferty, jak np. Głęboczek - przepiękna okolica, wokół rozpościera się połacie rosnącego wina, które jest wykorzystywane do winoterapii - znakomita sprawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO